Aberdeen – Rangers 2:4 (kon.) | FC Dundee – Kilmarnock 2:2 (kon.) | Hearts – Livingston 0:0 (kon.)
St. Mirren – Motherwell 1:2 (kon.) | H. Academical – St. Johnstone 2:1 (kon.)
FC Dundee
2:2 (2:1)
Kilmarnock FC
Středa 06.02.2019, 20:45 • Dens Park • Skotská Premier League • 25. kolo

Dundee si nakonec vybojoval cennou remízu. A to díky skvěle odehranému prvnímu poločasu. Ve druhém poločase se již víceméně bránili svému soupeři, který dokázal vyrovnat, ale následně již nedokázal znovu prostřelit Dienga v brance. Šance k tomu zcela určitě měl. Nakonec přece jen domácí mohli být více šťastnější, ale Miller v poslední minutě nastavení nedokázal proměnit pokutový kop! (22:41:26)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 0:8. Rohy: 2:7. Fauly: 10:10.

90+5
    90+5. Neproměněná penalta domácího celku!

90+5
    Miller nesupěl se svou přízemní střelou k pravé tyči a Bachmann dobře odhadl jeho úmysl a chytá míč!

90+4
    Tak to je něco! Miller se dostal do rychlého protiútoku. Již mohl zakončovat sám na branku, ale Bachmann proti němu včas vystartoval a vyrazil míč. Nicméně srazil i Millera a rozhodčí ukazuje na pokutový puntík!

90+3
    Nicméně domácím se nepodařilo dostat míč úplně do bezpečí a z pravé strany se míč vrátil před branku. Menší závar nakonec Dundee ustál a stále drží nadějný výsledek.

90+3
    Dlouhý aut do šestnáctky, ale ani tohle neznamená nebezpečí pro brankáře Dienga.

90+2
    Centr z pravé strany a domácí obránce hlavičkou posílá míč mimo pokutové území.

90+1
    Na konečný verdikt si budeme muset počkat ještě čtyři minuty, neboť přesně tolik nastavuje hlavní rozhodčí.

90
    Poslední minuta základní hrací doby a s největší pravděpodobností se na stadionu v Dundee zrodí remízový stav.

88
    Odkop Dienga po faulu hráče Kilmarnocku. Avšak hosté se na polovině hřiště velmi rychle dostávají k míči zpět.

88
    Žlutou kartu dostává Horsfield (FC Dundee).

86
    Burke pokazil přihrávku na pravé straně a ani tento útok nepřinese hostům otočení skóre v jejich prospěch.

85
    Nepřesné zakončení, které končí nad brankou a Kilmarnock se bude muset pokoušet o další útok. To vše po odkopu od branky Dundee.

85
    Po krátké epizodě, kdy se domácím dařilo držet míč, jsou tu opět hosté, kteří se snaží útočit.

84
    Blíží se nám závěr zápasu a Dundee se snaží ubránit remízu, zatímco hosté by rádi vstřelili vítěznou branku.

82
    Po hodně dlouhé době se rýsoval útok Dundee a hráč neotálel a ihned směřoval střelu na branku. Ale nastřelil nejbližšího obránce.

80
    A další skvělá šance pro hosty. Dieng zastavuje zakončení v bezprostřední blízkosti své branky! Hosté utahují smyčku kolem branky svého soupeře.