Třinec – Kometa Brno 0:1 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:4 (kon.) | Chomutov – Sparta 2:3 (po pr.)
Mladá Boleslav – Liberec 1:4 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:8 (kon.) | Olomouc – Litvínov 4:5 (po pr.)
Zlín – Vítkovice 5:2 (kon.)
HC Olomouc
4:5 (1:0, 2:3, 1:1 - 0:1)
HC VERVA Litvínov
Neděle 17.02.2019, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 45. kolo

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:35:54)

Střely na branku v prodloužení (celkem):

Olomouc – 0 (30)
    Litvínov – 2 (32)

Nelepšími hráči dnešního zápasu jsou Lukáš Kašpar a David Ostřížek.

I přestože Litvínov v zápase ani jednou nevedl, bere dva body, které mu v prodloužení vystřelil Ščotka.

62:41 Jan ŠČOTKA - 4:5

62:41
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínov dokázal udržet útočné pásmo a rázem se dostal do přečíslení dvou proti jednomu a JAN ŠČOTKA se po Lukešově nahrávce nemýlil. Asistence: František Lukeš.

62:29
    Trávníček po přechodu do útočného pásma vypálil, Konrád puk drží ve výstroji.

61:55
    Laš ve středním pásmu připravil Hanzla o kotouč.

61:28
    Po Jerglově ráně skončil puk v ochranné síti.

61:16
    Trončinský zkusil projít až před Konráda, Jergl ho připravil o puk.

60:46
    Galvas našel dlouhou přihrávkou Ostřížka, ten měl však již dlouhé střídání a malou rychlost, a tak se do šance nedostal.

60:20
    Ostřížek v útočném pásmu nic nevymyslel a na puku jsou hosté.

60:01

Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Olomouc – 6 (30)
    Litvínov – 10 (30)

Ve třetí třetině se domácí dostali do vedení, ale Litvínov v poslední minutě vyrovnal, bude tedy následovat prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:55
    Zakázané uvolnění hostů.

59:50
    Litvínov je hodně aktivní, snaží se zápas rozhodnout ještě v základní hrací době.

59:39
    Jurčíkova rána byla vytečovaná do ochranné sítě.

59:27
    Trončinský rozehrává zpoza vlastní branky.

59:03
    Domácí si vyžádali oddechový čas.
    59:03 Marek TRONČINSKÝ - 4:4

59:03
    Litvínov svou početní převahu využívá a těsně před koncem vyrovnává. Verva dlouho držela Kohouty pod tlakem, nakonec se puk dostal k MARKU TRONČINSKÉMU, který prostřelil vše. Asistence: František Lukeš, Juraj Mikúš.

58:49
    Lukešova rána byla ztečovaná do rohu.

58:17
    Petružálek to zkoušel z levé strany, ale kotouč proskákal vedle Konrádovy tyče.

57:48
    Galvas posílal puk přes celé kluziště, jeden z hostů ještě dokázal puk ztečovat.

57:33
    Litvínov hreje v šesti!

Dnešní utkání sleduje 4177 diváků.

57:24
    Velká příležitost pro Litvínov! Laš (OLO) od rozhodčích obdržel dvě minuty za sekání a putuje na trestnou lavici!

56:44
    Vyrůbalíkova rána prosvištěla těsně vedle branky.

56:37
    Holcovi se povedlo získat v útočné třetině puk, ihned vypálil, Petrásek chytá.

56:05
    Ostřížek hledal Jergla před brankou, ale kotouč k němu neprošel.

55:41
    Ostřížek vystihl rozehrávku hostů v jejich pásmu, ale nedokázal z toho nic vytěžit.

55:28
    Lukeš svou ranou od modré trefil Skladaného brusle a kotouč zamířil do ochranné sítě. Bude se vhazovat před Konrádem.

54:46
    Trončinského nahození od modré čáry Konrád nedrží, ale rychle rozehrává.

54:16
    Ostřížek pouze vysokým obloučkem posílá puk do středního pásma. Litvínov je nyní hodně aktivní.

53:37
    Kašpar čekal na útočné modré na dlouhou přihrávku, ta k němu nakonec nedošla.

53:13
    Káňa zkusil štěstí od modré čáry, Petrásek s jeho pokusem neměl nejmenší problém.

52:40
    Mráz se Skladaným vyrazili dopředu, nicméně litvínovští je stihli dobruslit a akci jim překazit.

52:03
    Zakázané uvolnění Vervy.

51:38
    Strapáč nemířil přesně.

51:15
    Jerglovo lehké nahození od modré Petrásek vyklepává z lapačky a rozehrává.

50:36
    Jurčík s Lukešem aktivně forčekovali a málem domácí obrali o kotouč.

50:21
    Domácí hrají v plném počtu.

50:10
    Krátkou kombinaci Litvínova zakončoval od modré Ščotka, domácí brankář měl dobrý výhled a puk drží.

49:46
    Káňa vyváží puk do útočného pásma.

49:28
    Graborenko při ráně zlomil hůl, a tak Konrád nemusel zasahovat.

49:16
    Ščotkovu ránu Konrád drží v lapačce.

48:55
    A znovu domácí posílají puk daleko od své branky.

48:33
    Domácí se osvobozují.

48:24
    Litvínov vyhrál vhazování.

48:21
    Hosté si zahrají přesilovou hru, Knotek (OLO) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

48:18
    Kašpar se hnal po levé straně dopředu, ale na Ondruška si nepřišel a o kotouč přišel.

47:52
    Po vhazování se dopředu prodral Jergl, Petrásek vyrazil puk nahoru a ten doplachtil nahoru na branku.

47:43
    Knotek vypálil od modré čáry, Ostřížek se ještě snažil clonit, ale Petrásek si na kotouč počkal a skryl ho v lapačce.

46:58
    Jurčík při přechodu do útočné třetiny zapomněl puk za sebou, a tak se k němu dostávají Kohouti.

46:34
    Kašpar to zkoušel z pravé strany, ale ani on nenalezl recept na Konráda.

45:55
    Lukešovu dělovku z levého kruhu si Konrád pohlídal.

45:27
    Trončinský s Válkem jeli dva na jednoho, druhý jmenovaný po přihrávce netrefil branku!

45:02
    Trávníček byl v signalizovaném ofsajdu, a tak kotouč sbírají domácí.

44:35
    Šesták těsně nezachytil puk v útočném pásmu a Litvínovu je odpískán ofsajd.
    43:44 Tobiáš HANDL - 4:3

43:44
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí se dostali do přečíslení dvou proti jednomu, mladičký TOBIÁŠ HANDL se rozhodl nepřihrávat Káňovi a vzít to na sebe a posílá svůj tým do vedení! Asistence: Martin Vyrůbalík.

43:28
    Hübl vypálil z otočky, Konrád byl připraven.

43:17
    Handl protečoval puk ještě před červenou čárou, a tak je Kohoutům odpískáno zakázané uvolnění.

43:05
    Jeden z hlavních rozhodčích byl zasažen kotoučem do hlavy, nicméně po krátké pauze se zvedá a bude se pokračovat ve hře.

42:44
    Olomoučtí jsou v signalizovaném ofsajdu, a tak musí vyklidit útočné pásmo, což hraje do karet hostům.

41:56
    Jurčík se snažil dorážet před Konrádem, neúspěšně.

41:35
    Lukeš protečoval pro Válka do útočného pásma.

41:07
    Nakonec je hra přerušena a vhauje se před Konrádem.

40:56
    Za Konrádovou brankou probíhá souboj asi pěti hráčů o kotouč, rozhodčí nechávají hru plynout.

40:34
    Knotek s Ostřížkem kombinovali za Petráskovou brankou, ale o kotouč přišli.

40:13
    Jergl nahazuje do útočného pásma.

40:01

Střely na branku ve 2. třetině (celkem):

Olomouc – 7 (20)
    Litvínov – 10 (14)

Ve druhé třetině diváci viděli pět branek. Litívnov nejprve srovnal, posléze dokázali Kohouti odskočit do dvoubrankového náskoku, ale v závěru hosté vyrovnali a do třetí třetiny se tedy půjde za vyrovnaného stavu. Třetí třetina začne přibližně v 18:48.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:55
    Trávníček ve středním pásmu protečovává kotouč, v této třetině se již nestane.

39:40
    Ščotka nahazuje na Konráda ze středního pásma.

39:08

39:03
    Po vstřelené brance se z ledu dlouho zvedal Jiří Hunkes, který byl jedním z hráčů, kteří se účastnili srážky před brankou.
    39:03 Lukáš KAŠPAR - 3:3

39:03
    Před olomouckou brankou se velmi nepříjemně srazili dva hráči, puk posléze zůstal ležet před brankou, kam ho dorazil LUKÁŠ KAŠPAR, čímž vyrovnává na 3:3. Asistence: Ondřej Jurčík, Juraj Mikúš.

38:14
    Konrád nyní musel zasahovat nejprve proti jedovaté ráně Hübla, následně to od modré čáry zkoušel Trončinský.

37:57
    Zakázané uvolnění domácích.
    37:22 Martin HANZL - 3:2

37:22
    Litvínovští díky svému důrazu snižují na rozdíl jediné branky. MARTIN HANZL se dostal k puku blízko brankoviště a okamžitě ho poslal pod horní tyč. Asistence: Lukáš Kašpar.

37:03
    Z protiútoku Holec nastřeluje tyč Petráskovy branky!

36:44
    Hüblův pokus o přechod modré čáry zastavuje Strapáč.

36:27
    Poté, co Konrád ukryl kotouč v lapačce, se na hranici jeho brankoviště strhla menší strkanice, ale rozhodčí ji již v zárodku zastavili. Následuje vhazování před Konrádem.

36:15
    Konrád pomáhá za vlastní brankou s rozehrávkou.

35:59
    Trávníčkova rána končí po teči v ochranné síti a Kohouti míří vystřídat.

35:33
    Verva nyní svírá Kohouty, Nebezpečně se před Konráda prodral Petružálek, ale domácí brankář si se situací poradil.

35:06
    Kašpar se snažil nahrávat zpoza Konrádovy branky, jeho pokus však vystihl Dujsík.

34:46
    Mikúš hledal Jurčíka před brankou, ten však netrefil kotouč.

33:49
    Jergl zaváží pro Ostřížka do útočného pásma, následně však domácí kotouč ztrácí a hosté otáčí hru.

33:38
    Po střetu u modré čáry zůstal na ledové ploše ležet Strapáč, následně se ale bez pomoci zvedá a odjíždí na střídačku.

33:12
    Gaborenkovo nahození ze středního pásma Konrád vyráží do rohu.

33:06
    Trončinského útočnou akci zastavuje ofsajd.

32:46
    I Káňa to zkoušel velkého úhlu, ale ani on si na Petráska nepřišel.

32:29
    Handlova rána z velkého úhlu mířila vysoko nad bránu.

32:18
    Galvas krásně našel volného Káňu v mezikruží, ale Perásek si stihl proti jeho ráně povyjet a chytil ji do lapačky.

31:48
    Mrázovu ránu z pravé strany Petrásek betonem vyráží do rohu kluziště.

31:17
    Následně byl před Petráskem Jergl, ale nevystřelil, objel branku, ale svou přihrávkou nenašel nikoho ze spoluhráčů.

30:54
    Ostřížek našel Vyrůbalíka v mezikruží, jeho pokus byl ztečován.

30:04
    Na druhé straně nebezpečně ujel Petružálek, ale mířil nad branku.

29:30
    Galvas vyslal dlouhou přihrávkou dopředu Holce, ale ten musel o kotouč bojovat s Kašparem, takže Petráska neohrozil.

29:04
    Na druhé straně v obdobné pozici zakončoval Tomeček.

28:25
    Hosté měli přečíslení dvou proti jednomu, Hübl počkal na dojíždějícího Lukeše, ale tomu střela vůbec esedla.

28:03
    Petružálek se prosmýkl po levé straně, na vrcholu kruhu vypálil, Konrád kotouč drží.

27:26
    Na druhé straně to zkoušel Ostřížek, ale mířil pouze Petráskovi do náruče.

27:12
    Ani Kašpar od modré čáry nebyl úspěšný.

26:38
    Válkova rána prosvištěla těsně vedle Konrádovy svatyně.

26:10
    Trončinský pálil hned po vhazování, ale kotouč až ke Konrádovi neprošel.

26:07
    Ščotkova rána od modré čáry končí po teči vysoko v ochranné síti.

25:50
    25:29 Marek LAŠ - 3:1

25:29
    Po Švrčkově ráně, kterou zblokoval jeden z litvínovských, byli hosté před svou brankou nedůslední, kdežto Kohouti si šli za svým cílem. A byli korunování úspěchem, když MAREK LAŠ dostal kotouč před Petráska a nad betonem ho poslal do branky. Asistence: Miroslav HOlec, František Skladaný.
    24:33 David OSTŘÍŽEK - 2:1

24:33
    Domácí se znovu vrací do vedení! Z rychlého protiútoku jeli čtyři olomoučtí hráči proti dvěma litvínovským. Jergl našel přihrávkou DAVIDA OSTŘÍŽKA, který procedil kotouč mezi betonem a tyčí. Asistence: Aleš Jergl, Bruno Mráz.

24:08
    Trončinského vyhození zastavuje ještě před modrou čárou Dujsík.

23:41
    Konrád musel být pozorný i ve vlastní přesilovce, neboť Válek se u jeho pravé tyče dostal k puku.

23:28
    Trončinský ve spolupráci se Ščotkou vyhazují puk daleko od své branky.

23:23
    Uvidíme další přesilovou hru, Graborenko (LIT) si počínal nedovoleně proti Holcovi a putuje na trestnou lavici za podrážení.

22:42
    Vyrůbalík ve vlastní třetině nezpracoval kotouč, těžit z toho mohl Trávníček, ale puk mu odskočil.

22:13
    Po strkanici v rohu kluziště je hostům odpískána přihrávka rukou, následuje vhazování ve středním pásmu.

21:51
    Knotkova rána Petráska nezaskočila a kotouč drží ve své výstroji.
    21:29 Lukáš VÁLEK - 1:1

21:29
    Hosté trestají Švrčkovo vyloučení. Po nezištné nahrávce LUKÁŠ VÁLEK doklepl puk za Konráda. Asistence: Jan Ščotka Jakub Petružálek.

20:59
    Litvínov motá domácí v jejich obranném pásmu.

20:43
    Puk končí mimo ledovou plochu, vhazuje se před Konrádem.

20:35
    Trončinského rána až ke Konrádovi nedoputovala.

20:17
    Znovu byl Hübl úspěšnější na buly.

20:16
    Jenomže jejich přechod do útočného pásma zastavuje ofsajd.

20:04
    Hosté vyhrávají vhazování a rozjíždí útok.

20:01

Střely na branku v první třetině:

Olomouc – 13
    Litvínov – 4

V první třetině se oba týmy spíše oťukávaly a bojovaly o každý centimetr ledu než aby diváci na olomouckém zimním stadionu sledovali pohledný hokej. V závěru třetiny dostali domácí k dispozci více než třičtvrtě minuty přesilové hry pěti proti třem, kterou dokázal proměnit Ostřížek a poslat tím domácí do vedení. Druhá třetina začne přibližně v 17:52.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

20:00
    Hosté začnou druhou třetinu v přesilové hře, neboť Švrček (OLO) v závěru od rozhodčích obdržel dvě minuty za podrážení.

19:59
    Hanzl ještě hledá, komu by nahrál, ale nikoho nenachází.

19:42
    Laš protečoval do útočného pásma, zde kotouč sbírá Petrásek a rozehrává.

19:25
    Ondruškovi je odpískán ofsajd a bude následovat vhazování ve středním pásmu.

18:52
    Verva již je v plném počtu.

18:48
    Hübl ve vlastním oslabení prchl sám na Konráda, ten jeho střelu vyráží pravým betonem!

18:19
    Jergl proplus s kotoučem do útočného pásma, zde o něj však přišel a hosté ho posílají přes všechny čáry.

17:54
    Litvínov se osvobozuje.

17:37
    Olomoučtí stále pokračují v přesilové hře a svírají hosty v jejich pásmu.
    17:19 David OSTŘÍŽEK - 1:0

17:19
    Už už se začínalo zdát, že to domácí hráči překombinovali, nicméně v závěru kombinace na DAVIDA OSTŘÍŽKA zívala odkrytá branka a domácí forvard se nemýlil. Asistence: Jan Knotek.

16:54
    Domácí vyhráli vhazování.

16:52
    Domácí budou hrát 49 vteřin přesilovou hru pěti proti třem, Šesták (LIT)vyhodil puk přes mantinel a odchází na trestnou lavici!

16:31
    Ani Strapáčova rána neměla úspěch.

16:14
    Tentokrát již Galvas vypálil, Petrásek vyráží.

15:53
    Galvas dostal puk na modrou, naznačil ránu, ale nakonec zvolil pouze přihrávku.

15:41
    Litvínovští hráli v šesti, a tak Svoboda (LIT) odchází na trestnou lavici.

15:23
    Jergl s Knotkem jeli v přečíslení dva na jednoho, první jmenovaný usměrňoval Knotkovu nahrávku, puk mířil těsně vedle brány.

14:37
    Na druhé straně se v dobré pozici ocitl Hanzl, když dostal trochu prostoru před Konrádem, avšak nedokázal kotouč zvednout, a tak si s ním domácí brankář poradil

14:14
    Ondruškovu dělovku od modré čáry gólman hostů vyráží až do ochranné sítě.

13:55
    Velká šance domácích, Mráz se před brankou snažil tečovat puk, ten nakonec proplul jen centimetry od Petráskovy pravé tyčky.

13:30
    Ščotka drží puk za svou brankou a nechává spoluhráče vystřídat.

12:49
    Mikúš zaváží puk do útočného pásma, kde předává Trončinskému, který ovšem bekhendem míři vysoko nad branku.

12:36
    Domácím je odpískáno zakázané uvolnění.

12:20
    Jergl s Ostřížkem sice přešli do útočného pásma s kotoučem na holích, ale obránci hostů si s nimi poradili na výbornou a puku se zmocnili.

11:34
    Do Trončinského rány se položil Vyrůbalík a kotouč se odráží až do středního pásma.

11:04
    Handl se snažil objetím branky překvapit Petráska, ale neúspěšně.

10:36
    Ščotkovo nahození ze středního pásma Konrád vyklepává z lapačky a rozehrává.

10:31
    Puk končí mimo ledovou plochu, následuje vhazování ve středním pásmu.

10:12
    Hosté hrají v plném počtu.

10:08
    Dujsíkovu ránu se snažil tečovat Laš, následně se hosté osvobozují.

10:01
    Dujsík po přechodu modré čáry vypálil, avšak puk byl vytečován až do ochranné sítě.

09:40
    Jurčík znovu posílá kotouč až za Konrádovu branku.

09:25
    Petrásek vyjetím z branky pomohl s rozehrávkou a hosté posílají puk do středního pásma.

09:09
    Po třesku hokejek ve středním pásmu končí puk na domácí střídačce, následuje vhazování ve středovém kruhu.

08:56

08:45
    Ani Vyrůbalíkova rána až k Petráskovi neprošla.

08:30
    Jerglova rána z pravé strany postrádala razanci.

08:15
    Domácí vyhráli vhazování a rozestavují se v útočné třetině.

08:12
    Jergl si u modré čáry prohodil puk Trončinskému (LIT) mezi nohami, ten vzápětí zatáhl za záchrannou brzdu a domácího forvarda podrazil, a tak odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

07:27
    Několik sprintujících litvínovských hráčů dokázal přebruslit Káňa, který rybičkou odvrátil přečíslení soupeře.

06:48
    Domácí se drží v útočném pásmu, Lašova střela od modré čáry byla ztečovaná a jen těsně minula branku.

06:11
    Domácí jeli v přečíslení dva na jednoho, Skladaný vzal zakončení na sebe, Petrásek dokázal špičkou betonu kotouč vyrazit!

05:28
    Hübl znovu dostal trochu prostoru v útočném pásmu. Před Konrádem clonil Válek, nicméně domácí brankář dokázel kotouč polapit.

04:54
    Petružálek byl v útočném pásmu odstaven od kotouče Galvasem a hra se přelévá na druhou stranu.

04:24
    Ondrušek si sám dojíždí nahozený puk do útočného pásma, kde však o něj musí bojovat.

03:52
    Lašova rána od modré čáry až k Petráskovi nedoputovala, skončila na chráničích jednoho z litvínovských hráčů.

03:24
    Nyní se Olomouc držela chvíli v útočné třetině, nicméně si nedokázala vypracovat žádnou střeleckou pozici.

02:48
    Hübl se ocitl sám v mezikruží, vypálil, Konrád si stihl povyjet a puk ukrýt pod sebou.

02:32
    Ležícím hráčem byl Piche, který za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku.

02:32
    Jeden z litvínovských hráčů zůstal ležet na ledové ploše, takže rozhodčí přerušuje hru.

02:04
    První zákrok si připisuje Petrásek, když vyrazil Káňovu střelu z pravého kruhu.

01:44
    Galvas uklidňuje za vlastní brankou hru a nechává vystřídat spoluhráče.

01:33
    Skladaný nedobruslil Mrázovo nahození a Olomouci je znovu odpískán icing.

01:21
    Zakázané uvolnění domácího týmu.

01:04
    Hüblovu střelu ztečoval jeden z domácích obránců, ani jeden z brankářů ještě nemusel zasahovat.

00:26
    Trávníček s Hanzlem se při přechodu do útočného pásma nedomluvili a zastavuje je ofsajd.

00:03
    Úvodní buly vyhrál Knotek až za Konrádovu bránu.

00:01

Účastníci dnešního utkání jsou již na ledové ploše, zápas za malou chvíli začne.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Ondrušek (A), J. Galvas, Švrček, Dujsík, Vyrůbalík (C), Hlaváč – Ostřížek, J. Knotek (A), Jergl – Burian, Strapáč, Holec – Laš, Skladaný, Mráz – J. Káňa, Handl, V. Tomeček.

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Janus) – Ščotka, Trončinský, Piché, Graborenko, L. Doudera, Hunkes, Šesták – Trávníček (C), M. Hanzl, Petružálek (A) – F. Lukeš, V. Hübl (A), Válek – Svoboda, J. Mikúš, Kašpar – Helt, M. Havelka, Jurčík.

Rozhodčí: Hradil, Pavlovič – Jelínek, Špringl.

Který z týmů si v boji o předkolo vybojuje body? Souboj tabulkových sousedů začíná na olomouckém zimním stadionu v 17 hodin.

Vzájemné zápasy:

Ve vzájemných duelech v letošní sezoně je úspěšnější Olomouc, která z nich získala šest bodů z devíti možných. Úvodní vzájemné utkání sice vyšlo lépe Litvínovu, když na svém ledě vyhrál 2:1. Další zápasy už byly v režii Hanáků.

HC VERVA Litvínov:

Severočeši jsou tabulkovými sousedy Hanáků, nachází se na 10. příčce a s odehranými 44 zápasy mají na svém kontě 63 bodů a jsou jedním z týmů, které se nachází v tuhém boji o účast v předkole. Po reprezentační přestávce Verva odehrála dvě utkání, nejprve podlehla Chomutovu, posléze v prodloužení získala bonusový bod nad Karlovými Vary.

Nejproduktivnějším hráčem Litvínova je František Lukeš, který je sedmnáctým nejproduktivnějším hráčem extraligy. V 39 zápasech získal 30 bodů (13+17). Lukeš je zároveň i nejlepším střelcem Severočechů. V brance je jistotou Jaroslav Janus, jehož úspěšnost zákroků je 91,90%.

HC Olomouc:

Hanácký tým se v letošním ročníku extraligy pohybuje na hraně předkola. Sezonu sice začali Kohouti dobře, nicméně i kvůli velké marodce se dostali až do pozic zajišťujících předkolo. Po odehraných třiačtyřiceti zápasech mají na svém kontě 64 bodů, což jim v tabulce stačí na deváté místo. Avšak na 11. místo mají náskok pouhých dvou bodů a o předkolo budou muset bojovat. Po reprezentační pauze odehráli olomoučtí hráči jediné utkání, a to s hradeckým Mountfieldem, kterému podlehli.

Nejproduktivnějším hráčem Hanáků je matador Zbyněk Irgl, který se nachází na chvostu elitní dvacítky bodování celé extraligy. Za 35 odehraných zápasů získal 27 bodů (19+8). Irgl je zároveň i nejlepším střelcem svého týmu. V brance Olomouc spoléhá na Branislava Konráda, který si drží úspěšnost zákroků přes 91%.

Dobrý den, vítám Vás u online přenosu z 45. kola Tipsport extraligy, ve kterém se mezi sebou utkají celky HC Olomouc a HC VERVA Litvínov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 18. Ostřížek (J. Knotek), 25. Ostřížek (Jergl, Mráz), 26. Laš (Holec, Skladaný), 44. Handl (Vyrůbalík) – 22. Válek (Ščotka, Petružálek), 38. M. Hanzl (Kašpar), 40. Kašpar (Jurčík, J. Mikúš), 60. Trončinský (F. Lukeš, J. Mikúš), 63. Ščotka (F. Lukeš)

Rozhodčí: Hradil, Pavlovič – Jelínek, Špringl