Třinec – Kometa Brno 0:1 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:4 (kon.) | Chomutov – Sparta 2:3 (po pr.)
Mladá Boleslav – Liberec 1:4 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:8 (kon.) | Olomouc – Litvínov 4:5 (po pr.)
Zlín – Vítkovice 5:2 (kon.)
HC Olomouc
4:5 (1:0, 2:3, 1:1 - 0:1)
HC VERVA Litvínov
Neděle 17.02.2019, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 45. kolo

57:24
    Velká příležitost pro Litvínov! Laš (OLO) od rozhodčích obdržel dvě minuty za sekání a putuje na trestnou lavici!

48:21
    Hosté si zahrají přesilovou hru, Knotek (OLO) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

23:23
    Uvidíme další přesilovou hru, Graborenko (LIT) si počínal nedovoleně proti Holcovi a putuje na trestnou lavici za podrážení.

20:00
    Hosté začnou druhou třetinu v přesilové hře, neboť Švrček (OLO) v závěru od rozhodčích obdržel dvě minuty za podrážení.

16:52
    Domácí budou hrát 49 vteřin přesilovou hru pěti proti třem, Šesták (LIT)vyhodil puk přes mantinel a odchází na trestnou lavici!

15:41
    Litvínovští hráli v šesti, a tak Svoboda (LIT) odchází na trestnou lavici.

08:12
    Jergl si u modré čáry prohodil puk Trončinskému (LIT) mezi nohami, ten vzápětí zatáhl za záchrannou brzdu a domácího forvarda podrazil, a tak odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 18. Ostřížek (J. Knotek), 25. Ostřížek (Jergl, Mráz), 26. Laš (Holec, Skladaný), 44. Handl (Vyrůbalík) – 22. Válek (Ščotka, Petružálek), 38. M. Hanzl (Kašpar), 40. Kašpar (Jurčík, J. Mikúš), 60. Trončinský (F. Lukeš, J. Mikúš), 63. Ščotka (F. Lukeš)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Ondrušek (A), J. Galvas, Švrček, Dujsík, Vyrůbalík (C), Hlaváč – Ostřížek, J. Knotek (A), Jergl – Burian, Strapáč, Holec – Laš, Skladaný, Mráz – J. Káňa, Handl, V. Tomeček.
    HC VERVA Litvínov: Petrásek (Janus) – Ščotka, Trončinský, Piché, Graborenko, L. Doudera, Hunkes, Šesták – Trávníček (C), M. Hanzl, Petružálek (A) – F. Lukeš, V. Hübl (A), Válek – Svoboda, J. Mikúš, Kašpar – Helt, M. Havelka, Jurčík.

Rozhodčí: Hradil, Pavlovič – Jelínek, Špringl