Salzburg – Sparta 6:2 (po nadst. prodl.) | Jihlava – Přerov 0:3 (3:2 po n.s.n.) | Kladno – Mountfield HK 5:9 (po nadst. prodl.)
Plzeň – Třinec 1:2 (1:2 po n.s.n.) | Slavia – Kometa Brno 5:6 (2:3 po n.s.n.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 3:5 (po nadst. prodl.)
HC Litvínov – Vítkovice 2:3 (po pr.) | Liberec – Vsetín 12:0 (po nadst. prodl.) | K. Vary – Olomouc 5:1 (po nadst. prodl.)
Č. Budějovice – Pardubice 1:0 (po pr.) | Žďár n/S – Zlín 4:1 (po n.s.n.)
po prodl.
HC Motor České Budějovice
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 23.02.2019, 16:00 • Budvar aréna • REDSTONE Extraliga juniorů • O pořadí v play-off
Partner:
     
    56:20
    Máme tu další vyloučení, tentokrát jen z pardubických řad. Za katr na dvě minuty míří Václav Leder, jenž se provinil podrážením.
     
    55:42
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Bucek – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Doktor – 2 min., držení).
     
    40:27
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Oliva – 2 min., držení).
     
    26:29
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Pochobradský – 2 min., nedovolené bránění).
     
    24:33
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Doktor – 2 min., nedovolené bránění).
     
    19:42
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Káník – 2 min., napadení).
     
    19:16
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Oliva – 2 min., držení).
     
    15:11
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Prospal – 2 min., podrážení).
     
    06:13
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Tlačil – 2 min., podrážení).
     
    05:42
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Šír – 2 min., hákování).

    Adam Pavlíček

    Branky a nahrávky: 65. P. Novák (Káník, Krcho)


    HC Motor České Budějovice: Svoboda (Dvořák) – Škola, Hubata, Fousek, Remta, Pavlát, Doktor, Prospal – Káník, Tlačil, Vaculík, Řezáč, Š. Masopust, M. Masopust, Pouzar, Janoch, P. Novák, Silný, Krcho
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (Vlk) – Dubovčí, Hrádek, Oliva, Leder, Nedelka, Bučko – Pochobradský, Rouha, Rozlílek, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Matýs, Trejbal, Tobiáš

    Rozhodčí: Horáček – Jindra, Zíka