Florida – Arizona 4:2 (kon.) | New Jersey – Boston 1:5 (kon.) | Carolina – Tampa 3:6 (kon.)
Montreal – NY Islanders 4:0 (kon.) | St. Louis – Detroit 5:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 1:2 (0:1 po s.n.)
Dallas – Colorado 1:3 (kon.) | Chicago – Philadelphia 1:3 (kon.) | Calgary – Ottawa 5:1 (kon.)
Edmonton – Columbus 4:1 (kon.) | Vegas – Winnipeg 5:0 (kon.) | Los Angeles – San Jose 4:2 (kon.)
Vegas Golden Knights
5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
Winnipeg Jets
Pátek 22.03.2019, 03:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

58:52
    Winnipeg hrál v šesti hráčích a dostal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Brandon Tanev.

53:04
    Brandon Tanev v letošní sezóně předvedl 250 hitů, přičemž rekord organizace Jets činí 256.

50:39
    Patrik Laine krásně vystřelil na bodu pravého kruhu a střelou zápěstím mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Malcolm Subban ale puk vyrazil vyrážečkou! Fantastický zákrok.
    38:20 William KARLSSON - 5:0

38:20
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    WILLIAM KARLSSON na pravém křídle zachytil vyhození Jets, u pravé tyče předvedl nádhernou stahovačku a z blízkosti krásnou rychlou střelou zápěstím zamířil nad vyrážečkou brankáře Connora Hellebuycka ke vzdálenější levé tyči!
    37:56 Reilly SMITH - 4:0

37:56
    REILLY SMITH napřáhl před vrcholem pravého kruhu k prudké střele zápěstím, která nad lapačkou Connora Hellebuycka zamířila do bližšího horního rohu brány – 4:0! Asistence: William Karlsson a Jonathan Marchessault.
    31:52 Kevin Hayes mohl snížit během samostatného úniku!

31:52
    Golden Knights propadli na útočné modré čáře a Kevin Hayes se mezi dvěma protihráči protáhl do samostatného úniku, mezi betony ale poté výtečného Malcolma Subbana nepřekonal!

30:19
    Brandon Pirri napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke krásné střele, kterou Connor Hellebuyck zřejmě vyrazil do ochranné sítě! Byla ale slyšet tyč, takže možná, že ji puk zasáhl. Také to ale mohla být hůl brankáře. Komerční přestávka.

26:00
    Střídání v týmu Winnipeg Jets: ze hřiště odchází Laurent Brossoit, přichází Connor Hellebuyck.
    26:00 Tomáš NOSEK - 3:0

26:00
    TOMÁŠ NOSEK se dostal na levém křídle po kolmé přihrávce Paula Stastnyho do úniku a krásnou střelou zápěstím z levého kruhu zamířil do bližšího horního rohu brány! Nejen, že český útočník skóroval, ale navíc se prosadil během oslabení! Asistence: Paul Stastny a Nick Holden.

24:28
    Patrik Laine v levém kruhu vypálil po přihrávce přes šířku útočného pásma s příklepem a jeho rána skončila na vyrážečce Malcolma Subbana!

24:15
    Ryan Reaves fauloval na obranné modré čáře a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilová hra.

19:19
    Ryan Carpenter byl v závěru první třetiny vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Přesilová hra pro Jets.

16:50
    Ben Chiarot byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Vegas si po reklamní přestávce zahraje přesilovou hru.

15:46
    Paul Stastny se ocitl v mezikruží ve velké šanci a dobře mířil do levého horního rohu brány, Laurent Brossoit ale dokázal kotouč vyrazit!
    08:26 Reilly SMITH - 2:0

08:26
    REILLY SMITH předvedl nádhernou individuální akci, když na vrcholu pravého kruhu naznačil střelu s příklepem, položil si jednoho z hráčů Winnipegu na led a po parádní stahovačce střelou zápěstím zamířil nad lapačkou Laurenta Brossoita do sítě! Asistence: Paul Stastny.
    01:24 William KARLSSON - 1:0

01:24
    WILLIAM KARLSSON dokonale zaskočil Laurenta Brossoita, když u levé tyče vystřelil bekhendem téměř z nulového úhlu a puk se mezi betony brankáře Winnipegu odrazil do sítě! Vegas vede rychle 1:0! Asistence: Nick Holden a Jon Merrill.

00:29
    Mark Stone a Blake Wheeler ukázali, jakým směrem by se mohlo dnešní utkání ubírat, když se do sebe pustili ve středovém kruhu a svedli nelítostnou bitku.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 2. W. Karlsson (Holden, Merrill), 9. R. Smith (Stastny), 26. Nosek (Stastny, Holden), 38. R. Smith (W. Karlsson, Marchessault), 39. W. Karlsson

Vegas Golden Knights: M. Subban (Lagacé) – Schmidt (A), Engelland (A), McNabb, Theodore, Merrill, Holden – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Pirri, Eakin, Tuch – Carpenter, Nosek, Reaves.
    Winnipeg Jets: Brossoit (26. Hellebuyck) – Morrow, Trouba, D. Kulikov, T. Myers, Chiarot, Niku – Laine, Scheifele (A), Wheeler (C) – Connor, K. Hayes, Ehlers – B. Tanev, Lowry, Little (A) – Perreault, Copp, Roslovic.

Rozhodčí: Wes McCauley, Brad Meier. Čároví: Bevan Mills, Pierre Racicot