Toronto – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Florida – Boston 3:7 (kon.) | Carolina – Minnesota 5:1 (kon.)
Montreal – Buffalo 7:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:0 (kon.) | St. Louis – Tampa 4:3 (kon.)
Dallas – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Vegas – Detroit 2:3 (po pr.) | Vancouver – Calgary 1:3 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 4:3 (1:0 po s.n.) | Washington – Philadelphia 3:1 (kon.) | NY Islanders – Arizona 2:0 (kon.)

Detroit právě vstřelil branku!
    Tak tohle bylo rychlé! Domácí Smith chyboval ve vlastním pásmu, jeho zadovku vystihl Larkin, ten pak sám nedokázal zakončit, ale posunul puk na volného ANTHONYHO MANTHU a ten pohotově trefil odkrytou část Subbanovy branky – 2:3! Asistence: Dylan Larkin.
    51:17 Anthony MANTHA - 2:2

51:17
    Už je ale zase srovnáno a Detroit stihl využít svou přesilovku. Po buly v útočném pásmu předvedli hosté rychlou kombinaci a v pravém kruhu zcela volný ANTHONY MANTHA překonal přemisťujícího se Subbana. Asistence: Andreas Athanasiou, Niklas Kronwall.
    50:12 Reilly SMITH - 2:1

50:12
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Gól v oslabení! REILLY SMITH vystihl rozehrávku hostů, dostal se do sóla a to zakončil perfektním bekhendovým blafákem. Puk pověsil do horního růžku Howardovy branky a je to 2:1. Bez asistence.

49:40
    Přesilovka tentokrát pro Detroit. Dvě minuty za hákování dostal Ryan Carpenter.

46:45
    Přesilová hra pro Vegas, Dylan Larkin se ve svém pásmu dopustil podrážení a už zamířil na trestnou lavici.

36:09
    No a je po přesilovce, neboť u mantinelu přehnal důraz Dylan Larkin a za strkanici s Eakinem dostal dvě minuty za hrubost

35:43
    Přesilovku si zahrají i hosté, dvě minuty za držení dostal Nick Holden.
    34:43 Cody EAKIN - 1:1

34:43
    Hosté už sice byli v plném počtu, museli se ale i nadále bránit a Vegas se v tlaku konečně dočkalo gólu. Střelu od modré čáry tečoval Reaves, Howard tuto ránu pouze ztlumil, puk se odrazil k volnému CODY EAKINOVI, který pak neměl problém z bezprostřední blízkosti zamést dorážku za brankovou čáru. Asistence: Ryan Reaves, Nate Schmidt.

32:33
    Je tu vůbec první vyloučení utkání, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Madison Bowey a domácí tým si zahraje přesilovku.
    03:06 Luke GLENDENING - 0:1

03:06
    Hosté jdou do rychlého vedení. V útočném pásmu se puku zmocnil Hirose, okamžitě jej poslal před branku, kde sice Athanasiou nepřekonal Subbana, nicméně dojíždějící LUKE GLENDENING už zblízka zamířil přesně a dorazil. Asistence: Andreas Athanasiou, Taro Hirose.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 35. Eakin (Reaves, Schmidt), 51. R. Smith – 4. Glendening (Athanasiou, Hirose), 52. Mantha (Athanasiou, Kronwall), 61. Mantha (D. Larkin)

Vegas Golden Knights: M. Subban (Lagacé) – Engelland (A), Schmidt (A), Theodore, McNabb, Holden, Merrill – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Mark Stone, Stastny, Tuch – Zykov, Eakin, Carpenter – Reaves, Nosek, Carrier.
    Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Hronek, DeKeyser, Bowey, Kronwall (A), Witkowski, Lashoff – Mantha, D. Larkin (A), Bertuzzi – Glendening, Athanasiou, Hirose – Helm, Nielsen (A), Vanek – Puempel, Ehn, Kuffner.

Rozhodčí: Sutherland, L'Ecuyer – Sericolo, Cameron

Diváci: 18 437