Wales – Slovensko 1:0 (kon.) | Kazachstán – Rusko 0:4 (kon.) | Maďarsko – Chorvatsko 2:1 (kon.)
Izrael – Rakousko 4:2 (kon.) | San Marino – Skotsko 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Německo 2:3 (kon.)
Sev. Irsko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Polsko – Lotyšsko 2:0 (kon.) | Slovinsko – S. Makedonie 1:1 (kon.)
Kypr – Belgie 0:2 (kon.)
Nizozemsko
2:3 (0:2)
Německo
Neděle 24.03.2019, 20:45 • Johan Cruijff Arena (Amsterdam) • Kvalifikace ME • Skupina C

Červené karty: 0 – 0 (22:40:55)

Po závěrečném hvizdu propukla velká německá radost, neboť Němci dovedli toto úžasné utkání k velmi důležitému vítězství, o němž až v 90. minutě rozhodl Nico Schulz.

Dlouho to přitom vypadalo celkem jasně, Němci vedli po brankách Saného a Gnabryho v poločase 2:0. Po změně stran ale tým trenéra Löwa zcela vyklidil pole, Nizozemci je jednoznačně přehrávali a ze své obrovské převahy vytěžili branky de Ligta a Depaye, Němci ale udeřili v samém závěru zápasu.

90+2

90+2
    Centr Virgila van Dijka před branku pohlídal Niklas Süle.

90+1
    Rozhodčí Gil Manzano oddaluje závěrečný hvizd jen o dvě nastavené minuty, neboť po změně stran se hrálo v obrovském tempu a bez výrazných prodlev.

90+1
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Marten de Roon, přichází Luuk de Jong.

90
    Německo právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné! Němci se takřka celý druhý poločas jen bránili, přesto skórují zřejmě vítěznou branku!

Na parádní Gündoganovu kolmici si naběhl Marco Reus, ten připravil střeleckou pozici pro NICA SCHULZE a krajní obránce placírkou nasměroval míč ke vzdálenější tyči nizozemské branky!

88
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Serge Gnabry, přichází Marco Reus.

87
    Dumfriesovu střílenou přihrávku na Depaye dokázal v pádu odkopnout Süle. Němci se brání, co jim síly stačí.

86
    Po nakrátko rozehraném rohu se z osmnácti metrů pokusil opřít do míče Dumfries, také jeho rána je ale sražena.

86
    Depay přetaženým centrem hledal u vzdálenější tyče Wijnalduma, před ním Rüdiger stačil odvrátit míč na rohový kop a poté vynadal vlastním spoluhráčům za velmi pomalý návrat do defenzivy.

84
    Gnabry se po levém křídle prokličkoval do pokutového území, následně zakončoval do barcelonského brankáře Cillessena.

84
    Blindův centr doletěl přímo do náruče Manuela Neuera, ten tak míč snadno dostal pod svoji kontrolu.

83
    Už se zase hraje na německé polovině, Depay připravil střeleckou pozici pro Bergwijna, tomu ale vletěl do střely Antonio Rüdiger.

82
    Toni Kroos se pokusil sám zakončit, výrazně ale minul nizozemskou branku. Přesto se jednalo o první jakoukoliv německou střelu ve druhém dějství.

81
    Frankie de Jong nevybíravým skluzem atakoval Kroose u rohu vlastního pokutového území a Němci mohou vůbec poprvé ve druhém poločase ohrozit nudícího se Jaspera Cillessena.

80
    Nizozemci se rozběhli ve třech proti stejnému počtu německých obránců, Depay se pokusil vysunout Wijnalduma do úniku, blíže k míči ale měl Manuel Neuer.

79
    Na střelecké pokusy Nizozemsko vede 15:7, po změně stran už to je 9:0!

78
    Depayův centr našel hlavu Virgila van Dijka, jeho střelu ještě před Neuerem odkopává bránící Serge Gnabry.

Tomáš Kohlmann

Branky: 48. de Ligt (Depay), 63. Depay (Wijnaldum) – 15. Sané (N. Schulz), 34. Gnabry (Rüdiger), 90. N. Schulz (Reus)

Karty:   38. Blind (NED)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 4:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 15:10.
    Nizozemsko: Cillessen – Dumfries, de Ligt, V. van Dijk, Blind – Wijnaldum, de Roon (90+1. L. de Jong), F. de Jong – Promes, Depay, Babel (46. Bergwijn).
    Náhradníci: Bizot, Zoet – Aké, Bergwijn, L. de Jong, Hateboer, Rosario, Strootman, van Aanholt, van de Beek, Vilhena.

Německo: Neuer – Süle, Ginter, Rüdiger – Kehrer, Kroos, Goretzka (70. Gündoğan), Kimmich, N. Schulz – Gnabry (88. Reus), Sané.
    Náhradníci: Trapp, ter Stegen – Brandt, M. Eggestein, Gündoğan, Halstenberg, Havertz, Reus, Stark, Tah, Werner.

Rozhodčí: Manzano – Rodriguez, Sevilla (všichni Španělsko)