Wales – Slovensko 1:0 (kon.) | Kazachstán – Rusko 0:4 (kon.) | Maďarsko – Chorvatsko 2:1 (kon.)
Izrael – Rakousko 4:2 (kon.) | San Marino – Skotsko 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Německo 2:3 (kon.)
Sev. Irsko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Polsko – Lotyšsko 2:0 (kon.) | Slovinsko – S. Makedonie 1:1 (kon.)
Kypr – Belgie 0:2 (kon.)
Severní Irsko
2:1 (1:1)
Bělorusko
Neděle 24.03.2019, 20:45 • Windsor Park, Belfast • Kvalifikace ME • Skupina C

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:36:48)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:13.

Je konec! Severní Irsko díky gólu ze závěru zápasu zvládlo dnešní duel a vítězí nad Běloruskem 2:1! Domácí celek tak má dvou odehraných zápasech plný počet šesti bodů. Domácí přitom po třiceti minutách udeřili ze své první šance, když se trefil Jonny Evans! Vedení však Severnímu Irsku dlouho nevydrželo. O čtyři minuty později totiž se štěstím dokázal vyrovnat Igor Stasevič! Severní Irové si mohli vzít vedení zpět, ale Saville trefil hostujícího brankáře. Prakticky celý druhý poločas se Severní Irsko snažilo útočit, ale obrana Běloruska byla pozorná. Až dvě minuty před koncem rozhodl střídající Josh Magennis!

90+3

90+2
    Severní Irové hrají s míčem na kopačkách a prakticky svého soupeře napouštějí na vlastní polovinu. Zatím je to hodně zajímavý souboj.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Domácí fanoušci stojí na nohou a odměňují své oblíbence potleskem za bojovný výkon. Severní Irsko zažívá skvělý vstup do kvalifikace.
    88. Josh MAGENNIS - 2:1

88
    Severní Irsko právě vstřelilo branku!
    Severní Irsko v samotném závěru dnešního utkání přidává svou druhou branku a podle všeho dnes dokáža zvítězit! Hrdinou domácího mužstva se stává JOSH MAGENNIS, který si naběhl na prudký centr z pravé strany a z malého vápna uklidil míč do sítě!

87
    Boyce dostal prudkou přihrávku na polovinu Běloruska, skvěle si míč zpracoval hrudí, jenže jeho roztažení hry do křídla bylo nepřesné.

86
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Pavel Savicki, přichází Pavel Ňachajčyk.
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází George Saville, přichází Shane Ferguson.

85
    Jonny Evans poslal vysokou přihrávku až na hranici pokutového území, jenže na jeho pobídku nikdo v zeleném dresu nedosáhl. Míč propadl ke Klimovičovi.

84
    Pavel Savicki neustál na polovině Severního Irska souboj s Lewisem. Hostům tohle naprosto vyhovuje. Bělorusko může šetřit cenné vteřinky.

83
    Do kombinace Běloruska se nyní musel zapojit také brankář Klimovič. Hostující gólman nakopl míč na pravou stranu, kde nebyl nikdo v bílém dresu.

82
    Žlutou kartu dostává Dzjanis Lapcev (Bělorusko).

81
    Liam Boyce poslal skákavou přihrávku do pokutového území, kde byli snad čtyři hráče v zeleném dresu, jenže nikdo z nich na přihrávku nedosáhl.

80
    Stále se domácí reprezentace snaží hrát s míčem na kopačkách a tlačí se do pokutového území. Naopak Bělorusko koncentruje všechny síly do obrany.

79
    Severní Irsko si vybojovalo další rohový kop. Centr byl tentokrát příliš dlouhý a nikdo z hráčů v zeleném dresu se do zakončení neprobil.

78
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Kyle Lafferty, přichází Liam Boyce.