Pátek 29.03.2019, 17:30 • Balašicha Arena • Play-off KHL • Semifinále

Já se s vámi odsud loučím, přeji pěkný zbytek pátečního večera, nádherný poslední březnový víkend a všem Taťánám vše nejlepší k svátku! (20:39:13)

Vyloučení v minutách: 2:20
    Využité přesilovky: 2:0
    Hity: 10:19
    Vhazování: 43:28

Sudí se konečně rozmysleli a uznávají gól! Vyrovnaný zápas tedy končí po čtyřech minutách prodloužení vítězstvím domácího Avangardu Omsk. Druhé utkání série je na programu v neděli 31.3. od 16:00 našeho času.

64:03
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Linus Omark – 10 min. osobní trest, napadání rozhodčích).

64:03
    Rozhodčí ještě něco zkoumají na videu a napínají všechny fanoušky v hale, není ale jasné, co přesně by mělo být u gólu problémem.
    64:03 Sergej ŠUMAKOV - 4:3

64:03
    Avangard právě vstřelil branku!
    Taylor Beck si několikrát připravoval puk na střelu ze své oblíbené pozice na pravém kruhu, nyní ale překvapivě přihrál křižně na SERGEJE ŠUMAKOVA, jenž si bruslí zpracoval puk a rozhoduje dnešní utkání. Asistence: Taylor Beck, Cody Franson.

62:31
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Arťom Sergejev – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

62:08
    Hosté si nerozuměli při rozehrávce ve vlastním pásmu, měli docela štěstí, že puk doklouzal přesně k Juhovi Metsolovi, který proto přerušuje hru.

61:44
    Na levé straně projel do útoku Semjonov a zakončoval z ostrého úhlu. Metsola vytěsnil puk vysoko nad.

61:01
    Ve středním pásmu zůstal ležet Ansel Galimov a velmi neochotně se zvedal. Na střídačku mu musel pomoct ošetřovatel.

61:01
    Zakázané uvolnění Omsku.

60:40
    Ufa útočí jako první, přihrávka zpoza branky ale nebyla přesná a hosté se sami vyhánějí z pásma.

60:01

Dnešní utkání sleduje 5 507 diváků.

Ve třetí třetině padl gól na každé straně, což znamená, že na rozhodnutí si budeme muset počkat do prodloužení. Zápas byl celkově vyrovnaný, takže skóre obrazu hry rozhodně odpovídá a podobný průběh se dá očekávat během celé této série.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Ondřej Mikušek

Branky a nahrávky: 11. Beck (Franson, Šumakov), 22. Pokka (Desharnais), 53. Stålberg (Desharnais, Beck), 65. Šumakov (Beck, Franson) – 21. Arzamascev (Hartikainen, Omark), 33. Chochrjakov (Kugryšev, Tkačov), 47. Kemppainen (Hartikainen, Omark)

Avangard Omsk: Bobkov (Nalimov) – Pokka, Jemelin (C), Franson, Pivcakin (A), Čudinov, Bondarev, Martynov – Beck, Desharnais, Košelev – Manukjan, Stålberg, Širokov – A. Galimov, K. Semjonov, K. Petrov – Šumakov, Stas, Fisenko.
    Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Koledov, Arzamascev, A. Semjonov, Ar. Sergejev, Jelizarov – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – Kugryšev, Chochrjakov, Tkačov – Soloduchin, Busarov, V. Žarkov (A) – Gimatov, M. Majorov, Rybin.

Rozhodčí: Soin, Olenin – Černyšjov, Ivanov.

Diváci: 5 507