HC Turnov – PZ Kladno 4:6 (kon.) | Litoměřice – SHKM Hodonín 0:6 (kon.) | Chrudim – Zbraslav 5:4 (kon.)
PZ Kladno – Litoměřice 13:1 (kon.) | Poděbrady – Zbraslav 3:6 (kon.) | Slaný – Chrudim 5:1 (kon.)
SHKM Hodonín – HC Turnov 6:2 (kon.) | Poděbrady – Chrudim 14:2 (kon.) | Zbraslav – Slaný 2:10 (kon.)
konec
HC Stadion Litoměřice
0:6 (0:2, 0:1, 0:3)
SHKM Hodonín
Sobota 30.03.2019, 09:20Židla Cup 2019 • Skupina A
Partner:
     
    Konec zápasu. (10:23:40)
     
    40:25
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je CUPÁK KRYŠTOF.
     
    39:56
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je KAVAN ROBIN. Asistence: Jandora Pavel.
     
    29:03
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je JANDORA PAVEL.
     
    28:01
    Začala třetí třetina.
     
    28:00
    Druhá třetina skončila.
     
    25:27
    Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Bošek Jan – 2 min., napadení).
     
    23:04
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je PAVLOVIČ JAKUB. Asistence: Jandora Pavel.
     
    20:56
    Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (František Pobl – 2 min., hákování).
     
    20:31
    Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Kavan Robin – 2 min., napadení).
     
    14:01
    Začala druhá třetina.
     
    14:00
    První třetina skončila.
     
    7:21
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je JANDORA PAVEL. Asistence: Klučák Vojtěch.
     
    4:21
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je BOŠEK JAN.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:20.
    Branky a nahrávky: 5. Jan, 8. Pavel (Vojtěch), 24. Jakub (Pavel), 30. Pavel, 40. Robin (Pavel), 41. Kryštof


    HC Stadion Litoměřice: Plašil (Kupsa) – Vavák, Trunec, Tvrzník, Černý, Burnus, Bartel, Hamouz, Pátek, Hodek, Wippler, Vysoký, Novotný, Škoula, Pobl
    SHKM Hodonín: 1 Hanzalík Tadeáš
    3 Škopík Martin
    5 Cupák Kryštof
    6 Kempný David
    7 Hatala Samuel
    8 Klučák Vojtěch
    9 Bošek Jan
    11 Pavlovič Jakub
    13 Plášek Libor
    14 Kavan Robin
    16 Jandora Pavel
    17 Veselý Jan
    18 Gajdoš Filip
    19 Kotásek Jakub
    21 Zugar Radim
    22 Kuja Josef
    37 Džačovský Adam

    Rozhodčí: Šimáček, Kitler