Ath. Bilbao – Levante 3:2 (kon.) | Eibar – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Huesca – Celta Vigo 3:3 (kon.)
Valencia – Real Madrid 2:1 (kon.)
SD Eibar
2:1 (0:1)
Rayo Vallecano
Středa 03.04.2019, 20:30 • Ipurua Municipal Stadium, Eibar • Španělská LaLiga • 30. kolo

84
    Závěrečná substituce také na straně Vallecana. Ze hřiště sprintuje Álvaro Medrán, místo kterého jde na posledních zhruba osm až devět minut Adrián Embarba.

81
    Po odpískaném ofsajdu domácích si o střídání klasickým posunkem říká Álvaro García. Tento obránce přenechá pozici na hřišti pro dobře znémého útočníka Gaëla Kakutu, někdejší velký talent Chelsea.

74
    Hosté reagují na nepříznivý stav střídáním. Z placu jde obránce Tito a nahrazuje ho útočník Javi Guerra.

69
    Tohle určitě dál nepůjde. Diop je za pomocí zdravotníků odnášen do útrob stadionu a je střídán. Nahrazuje jej Gonzalo Escalante.

46
    Poločasové střídání. Kike García jde po neproměněné tutovce z placu a přenechá místo na hřišti pro Pedro Leóna. Zároveň odchází také záložník Sergio Álvarez, jehož nahrazuje Joan Jordán.