Teplice – Bohemians 1905 1:2 (kon.)
FK Teplice
1:2 (0:0)
Bohemians Praha 1905
Pátek 12.04.2019, 18:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • FORTUNA:LIGA • 28. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (20:05:55)
    Svěřenci trenéra Martina Haška odváží do Vršovic zasloužené tři body!

Bohemka potvrdila svou kvalitu na hřištích soupeřů a dnes po velmi dobrém výkonu zaslouženě vyhrála 2:1!

Do vedení poslal „Klokany“ Martin Dostál, ale Teplice vyrovnaly deset minut před koncem po obrovské chybě brankáře Tomáše Fryštáka zásluhou Jana Kuchty.

Poté se však do dění závěru utkání vložil střídáním trenér Martin Hašek, jenž poslal do hry Jakuba Nečase, a ten se mu po dvou minutách pobytu na hřišti odměnil vítěznou brankou!

90+3

90+2
    I hrdina „Klokanů“ Jakub Nečas pokračuje s míčem u rohového praporku.

90+1
    Matěj Koubek dostal dobrý centr do šestnáctky, ale nakonec se rozhodl ušetřit čas a zamířil k rohovému praporku.

90
    Hlavní sudí Tomáš Klíma nastavuje utkání o 3 minuty.

88
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Antonín Vaníček, přichází Vladislav Ljovin.

88
    Jan Krob posílal do ohně nadějný centr, ale po několika odrazech se podařilo hostům míč odkopnout do bezpečí.
    87. Jakub NEČAS - 1:2

87
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Bohemka si bere své vedení zaslouženě zpět! Kamil Vacek přehrál svou přihrávkou obranu domácích, Antonín Vaníček odcentroval ještě lépe z pravé strany a JAKUB NEČAS, jenž byl na hrací ploše pouhé dvě minuty, si rybičkou doskočil pro vedoucí branku. Tu oslavil se střelcem i trenér Martin Hašek, jenž předvedl dlouhý sprint až k rohovému praporku – 1:2! Asistence: Antonín Vaníček.

86
    První žlutá karta v utkání a vidí ji za ostřejší skluz na Michala Jeřábka David Bartek (Bohemians 1905).

85
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Rudolf Reiter, přichází Jakub Nečas.

84
    Stínadla si přejí ještě jednu branku a jejich tým v tuto chvíli drží míč na svých kopačkách. „Klokany“ laciná branka viditelně ovlivnila.

82
    Tomáš Vondrášek pustil míč Tomáši Grigarovi a ten bude posílat míč opět na hrot teplického útoku.
    80. Jan KUCHTA - 1:1

80
    Teplice právě vstřelily branku!
    Nedáš – dostaneš! Bohemka je potrestána za svou neproduktivní hru! Jakub Hora poslal od pravé postranní lajny vysoký centr, který však upustil z rukavic Tomáš Fryšták a JAN KUCHTA nepohrdl tímto dárečkem a poslal míč do sítě – 1:1! Asistence: Bez asistence.