Marseille – Nîmes 2:1 (kon.) | Caen – Angers 0:1 (kon.) | Monaco – Remeš 0:0 (kon.)
Štrasburk – Guingamp 3:3 (kon.)
SM Caen
0:1 (0:0)
Angers SCO
Sobota 13.04.2019, 20:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:11:07)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:13.

Je dobojováno! Přesně jak se čekalo, tak se taky stalo a rozhodla jediná branka. Tu po hodině hry vstřelil Reine-Adélaïde, který rozhodl o tom, že hosté získali všechny tři body! Fotbalisté Angers potvrdili dobrou formu, z posledních jedenácti zápasů totiž prohráli jen v jednom případě. Caen si mohlo polepšit, jenže nestalo se tak, domácí zůstávají i nadále poslední.

90+5

90+4
    Míč končí v zámezí, těžiště hry je v tuto chvíli na polovině domácího týmu, víc už se pravděpodobně v dnešním utkání nestane.

90+3
    Do pokutového území hostů směřoval dlouhý aut. Balón si našel Crivelli, který zakončoval zády k brance, Butelle si připsal snadný zákrok!

90+2
    Jasným útočným faulem si pomohl Ninga. Tomu se tohle rozhodnutí nelíbí, druhá nastavená minuta už spěje ke svému konci.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal čtyři minuty nad rámec druhého poločasu. V té první se domácí celek dostal do ofsajdové pasti.

90
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jeff Reine-Adélaïde, přichází Abdoulaye Bamba.
    88.

88
    Nechybělo mnoho a mohlo být srovnáno! Po přihrávce z pravé strany šel do skluzu Moussaki. Brankář Butelle zasáhl na brankové čáře, nepříjemně mu tam navíc clonil Crivelli!

87
    Domácí kombinují, zatím však pouze na polovině hřiště, což se nelíbí jejich příznivcům, kteří to dávají najevo a hlasitě pískají.

86
    Na zemi navíc zůstal dnes snad už počtvrté ležet Reine-Adélaïde. Na vážnější zdravotní komplikace to ale nevypadá.

85
    Hosté se marně dožadovali odpískání faulu, akce pokračovala. Pro balón si vyběhl Butelle, který s rozehrávkou určitě pospíchat nebude.

83
    Žlutou kartu dostává Alexander Djiku (SM Caen).

83
    Skvěle to udělal autor zatím jediné branky. Reine-Adélaïde podržel balón, vzápětí vybojoval standardní situaci na útočné polovině.

82
    Domácí hráči už vsadili vše na jednu kartu a hostům se nabízí dobré brejkové situace. Tait nyní zakončoval ze dvaceti metrů, Samba byl pozorný!

81
    Z levé strany centroval Imorou. Našel pouze obránce Pavloviče, který balón konstruktivně rozehrál svým spoluhráčům.

80
    V posledních vteřinách se hraje na polovině Caen. Tohle hostům, kteří drží balón na svých kopačkách a kombinují, vyhovuje.

78
    Tait nasadil jesličky jednomu z domácích fotbalistů u postranní lajny, poté však o míč přišel a bude se muset vracet.

77
    Po centru z levé strany hlavičkoval právě střídající Moussaki. Jeho pokusu však chyběla potřebná razance i přesnost, odkopávat bude Butelle.

76
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Sajfaddín Chauí, přichází Herman Moussaki.

75
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Wilfried Kanga.

75
    Sudí Stinat teď velmi citlivě ponechával výhodu. Sotva se balón dostal do zámezí, obdržel Pierrick Capelle žlutou kartu.
    74.

74
    Tak to byly dvě obrovské příležitosti pro hosty! Tait postupoval z levé strany úplně sám na Sambu, který vytáhl důležitý zákrok. Mangani vzápětí přehazoval domácího gólmana, kterému pomohla branková konstrukce!

72
    Fotbalisté Angers propadli ve středu hřiště, domácí toho využít nedokázali. Těch nepřesností je na straně Caen opravdu hodně!

71
    Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka dnešního zápasu. Domácí jsou stále o krok pozadu, u míče je brankář Butelle.

70
    Souboj u rohového praporku, rozhodčí ukazuje, že budou vhazovat hosté. To se nelíbí domácím příznivcům, balón však do zámezí putoval skutečně od Ningy.

69
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Prince Oniangué, přichází Claudio Beauvue.

67
    Už se zase hraje. Hostující fotbalisté drží balón na svých kopačkách a kombinují, zahrál si také brankář Butelle.

65
    Jasným šlapákem šel do souboje Jessy Deminguet. Místo balónu zasáhl střelce zatím jediné branky, který zůstal ležet na trávníku.

64
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Frédéric Guilbert, přichází Younn Zahary.

63
    Jasný faul Pavloviče u rohového praporku, hostující fotbalista ani neprotestuje. Následovat bude standardka, ještě předtím ale střídání.

62
    Uvidíme, jak zareagují domácí. Ti se v tuto chvíli museli bránit, celou situaci ale nakonec zvládli a už spěchají dopředu.
    61. Jeff REINE-ADÉLAÏDE - 0:1

61
    Angers právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou po hodině hry do vedení! Největší zásluhu na této brance má Capelle, který na levé straně přelstil domácího obránce, vzápětí přihrával pod sebe na hranici malého vápna. JEFF REINE-ADÉLAÏDE měl snadnou pozici, zívala na něj odkrytá branka soupeře! Asistence: Pierrick Capelle.

60
    Několik přihrávek hostujících fotbalistů ve středu hřiště na malém prostoru. Hráči ve žlutých dresech teď svému soupeři téměř nepůjčují míč.

59
    Situace se oproti prvnímu poločasu nijak nemění. I nadále je to především na chybu soupeře, ta však z ani jedné strany nepřichází.
    56.

56
    Následná standardka už žádné ohrožení domácí svatyně nepřinesla, hlavní rozhodčí totiž pískal útočný faul hostů!

55
    Druhá žlutá karta během krátké chvíle. Enzo Crivelli se nemůže divit, naopak může být rád, že nepřišel tvrdší trest.

54
    Tak to byl nesmírně riskantní zákrok, Manceau měl míč a byl v pokutovém území soupeře. Gradit šel do skluzu, naštěstí pro domácí zasáhl balón!

53
    Je to tak, sudí Stinat se k celé situaci nakonec vrátil, Prince Oniangué vidí po zásluze žlutou kartu. Vůbec první karta v zápase!

52
    Hra se v těchto chvílích přelévá ze strany na stranu. Oniangué fauloval, ovšem rozhodčí ponechával výhodu, pravděpodobně to bude za kartu.
    50.

50
    K hlavičce se dostal El Mellali, jeho pokus dlouho padal, vyběhnutého brankáře Sambu nakonec nepřekvapil, míč skončil vysoko nad brankou!

49
    Obránce Djiku šel do vzdušného souboje hodně tvrdě. Odnesl to útočník Reine-Adélaïde, dobrá standardka pro hosty!

48
    Akce Caen pokračovala, stopku ji o několik vteřin později vystavil až čárový rozhodčí, který signalizoval ofsajdové postavení!

47
    Balón si vzal na starost Fajr, který jej napálil do zdi. Domácí fotbalista se marně dožadoval odpískání pokutového kopu!

46
    To je zajímavá střelecká pozice pro domácí tým! Caen bude rozehrávat přímý kop z pětadvaceti metrů!

46

Druhý poločas začne přibližně ve 21:05.

Je to tak, sudí Stinat pískl do píšťalky, první poločas je minulostí. Příliš fotbalové krásy nám nenabídl, k vidění je hodně bojovný zápas s řadou osobních soubojů. Největší šance měl Chauí, ovšem s jeho střelou si poradil brankář Butelle!

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+5

45+4
    Do zajímavého brejku se hnali hosté, konkrétně Tait. Výborný návrat směrem do obranných řad ale předvedl Guilbert, víc už se asi nestane.

45+3
    Třetí nastavená minuta spěje ke svému konci. Balón skončil v zámezí, odkopu se ujme domácí gólman Samba.

45+1
    Těch přerušení pro zranění bylo v prvním poločase opravdu hodně. I proto bude sudí Stinat přidávat čtyři minuty!

45
    Reine-Adélaïde teď hledal jednoho ze svých spoluhráčů. K tomu se přihrávka nedostala, domácí defenziva byla pozorná.

41
    Několik nepřesností na obou stranách, u míče jsou v tuto chvíli hostující fotbalisté, ti budou vhazovat na levé straně hřiště.

38
    Blíží se závěr prvního poločasu, i nadále sledujeme hodně opatrné utkání, je evidentní, že nikdo nechce zbytečně chybovat.

35
    Další faul, tentokráte se píská proti Caen. Crivelli šel do souboje hodně tvrdě, místo míče trefil pouze nohy protihráče!

32
    Útočným faulem si pomohl střídající El Melali, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu, Stinat ihned přerušil hru.

31
    Úvodní půlhodina je za námi, na první branku stále čekáme. V posledních minutách ožili domácí fotbalisté, kteří už zase kombinují na polovině soupeře.

27
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Cristian López, přichází Farid El Mellali.

27
    Zatím největší šance dosavadního průběhu! Skvělou přihrávku do vápna dostal Chauí, který míč zpracoval, vzápětí zakončoval mezi tři tyče. Brankář Butelle měl štěstí, střela totiž mířila doprostřed branky!

24
    Po delší době zahrozili také domácí. Pro centrovaný míč Ningy si doběhl brankář Butelle, který už hledá, komu by rozehrál.

21
    Na zemi zůstává ležet Lopez, se kterým to nevypadá vůbec dobře. Hra se hodně kouskuje, následovat bude ošetření hostujícího hráče.

19
    Další taktický faul, provinil se Chauí. Domácí fotbalisté se v úvodu dnešního zápasu spíše brání a pomáhají si za cenu nedovolených zákroků.

16
    Hosté jsou v posledních minutách lepším týmem! Další jejich roh rozehrál Tait, domácí defenziva byla pozorná a odehrála do bezpečí.

14
    Ten žádné nebezpečí nepřinesl, vzápětí mohli zahrozit domácí, ovšem taktickým faulem si pomohl hostující Santamaria.

13
    Hostující fotbalisté se dostali k pokutovému území soupeře, vzápětí vybojovali úvodní rohový kop tohoto utkání.

11
    Úvodní desetiminutovka je za námi, zatím sledujeme hodně tvrdý zápas, tentokráte je to Guilbert, který zůstává na trávníku.

9
    Domácí hráč je zase na nohou a vypadá to, že bude moci pokračovat ve hře. Ze standardky nakonec žádné nebezpečí nevzniklo!

8
    Ještě předtím bude následovat ošetření domácího fotbalisty. Na zemi po předchozím zákroku zůstal ležet Chauí.

7
    Hlavní rozhodčí přerušil hru, pískal faul hostujícího Thomase. To je slibná pozice pro Caen, domácí budou rozehrávat standardní situaci!

3
    Úvod utkání je opatrný z obou stran. U balónu jsou především domácí fotbalisté, kteří vybojovali autové vhazování.

1

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

SM Caen

Domácí celek se nachází na devatenáctém místě se ziskem 23 bodů. Dva body jim schází na barážovou příčku. Caen tedy má plné starosti se snahou se zachránit v nejvyšší soutěži. Bohužel na předešlou výhru (1:0 nad Monakem) se jim nepodařilo navázat a v minulém kole padli 2:0 s Nimes. S Nimes až do 85. minuty drželi bezbrankový stav. I přesto, že měli lepší držení míče, pouze jednou za celý zápas se jim podařilo vystřelit na branku. Nimes zaslouženě v posledních pěti minutách vsítilo dvě branky a nedopřálo předposlednímu celku žádné body.

Angers SCO

Hostující celek se nachází v poklidném středu tabulky s 38 body na svém kontě. Angers má momentálně hodně zajímavou statistiku, když předchozích pět zápasů skončilo remízou. Naposledy remizovali 3:3 s Rennes, když vyrovnávali v nastaveném čase. Angers má na svém kontě již 14 remízových stavů a stejný počet remíz už má jen Reims.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.