Sereď – Dunajská Streda 0:5 (kon.) | Ružomberok – Michalovce 1:0 (kon.) | Trenčín – Zlaté Moravce 1:0 (kon.)
Senica – Nitra 4:1 (kon.) | Podbrezová – Trnava 0:0 (kon.)
ŠKF Sereď
0:5 (0:3)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 13.04.2019, 15:00Niké liga • 4. kolo
    45+2. Ľubomír Michalík (SER)

45+2
    Žlutou kartu dostává Ľubomír Michalík (SKF iClinic Sereď).

36
    Je rozhodnuto. Tidiane Djibo Ba končí předčasně deset minut před koncem prvního poločasu. Stoper Seredě podrazil pronikajícího Čmelíka, ačkoli za ním byli ještě další dva, či tři spoluhráči. Druhá žlutá karta a po ní už červená.

32
    Souleymane Koné se zcela zbytečně zapojil do potyčky po faulu na polovině Seredě. Doslova hloupá karta putuje na adresu tohoto stopera.

17
    Tidiane Djibo Ba doslova přebrousil u postranní čáry nohy střelce obou branek, je z toho první žlutá karta zápasu.

Adam Mitáš

Branky: 7. Divković, 13. Divković, 45+3. Kalmár (pen.), 66. Davis, 77. Čmelík

Karty:   17. Ba (SER), 45+2. Michalík (SER) – 32. Koné (DUN)   36. Ba (SER)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:16. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:16.
    ŠKF Sereď: Penksa – Sus, Ba, Michalík (C), Hučko – Baéz (26. Lukáčik), Adekuoroye – Ulrich (40. Menich), Morong, Iván (77. Špehar) – Kuzma.
    Náhradníci: Šálka – Pankarićan, St. Hillaire, Menich, Lukáčik, Špehar, Lačný.

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Koštrna (69. Bednár), Huk (C), Koné (51. Šatka), Davis – Vida – Ronan, Kalmár (78. Bilenkyi) – Čmelík, Divković, K. Vida.
    Náhradníci: Kucz – Šimčák, Bilenkyi, Abdulrahman, Herc, Šatka, Bednár.

Rozhodčí: Ivan Kružliak – Branislav Hancko, Mário Roszbeck