Vel. Meziříčí – Hulín 5:0 (kon.) | Uničov – Frýdek-Místek 0:2 (kon.) | Vrchovina – Val. Meziříčí 2:1 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
2:1 (0:1)
TJ Valašské Meziříčí
Neděle 14.04.2019, 15:30 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo

Dámy a pánové, z mé strany je to dnes vše. Děkuji vám za pozornost, přeji příjemný zbytek víkendu a budu se těšit za dva týdny z Vrchoviny v zápase proti Líšni, tentokrát netradičně v pátek, napočtenou! (17:29:08)

Dnešní utkání sledovalo 310 diváků.

Vrchovina gólem ve 92. minutě rozhodla o tříbodové výhře proti Valašskému Meziříčí a získává cenné tři body!

Před chvílí skončilo utkání 20. kola MSFL mezi Vrchovinou a Valašským Meziříčím. To ale předvedlo velice sympatický výkon a rozhodně nedalo nic zadarmo. Tlak SFK byl konstantní po celou dobu druhé půle, průběžnou remízu vrátil do utkání v 65. minutě technickou střelou Michal Skalník. Rostoucí tlak Vrchoviny mnohokrát otupili domácí sami, častokrát také podržel svůj tým gólman Lukáš Pobořil, který odchytal skvělé utkání. V 92. minutě zápasu ale přišel pro hosty šok, neboť trojice obránců propadla v obranné fázi a Tomáš Duba rozhodl toto skvělé utkání.

90+4

90+4
    Poslední vhazování od hostí v zápase bylo velice dlouhé a Kolář s tím měl práci, avšak mu pomohla obrana a zdá se býti hotovo!
    90+2. DUBA - 2:1

90+2
    Vrchovina právě vstřelila branku!
    Tohle je zcela neuvěřitelné! Ve 92. minutě otáčí Vrchovina zápas a jde si pro důležité tři body! Hostující obrana zcela propadla při bránění poslední kombinační akce a tři obránci ValMezu pustili za sebe TOMÁŠE DUBU, který si tváří v tvář proti Pobořilovi počínal zkušeně na delší tyč – 2:1!

Sám Pobořil dost zdupal své spoluhráče, ale platnost gólu to nezmění.

90+2
    Domácí pokračovali chvíli v náporu, jenže po souboji u postranní čáry se míč přisuzuje hostujícímu týmu.

90+1
    Švandu to sice bolelo, ale vybojoval alespoň roh pro domácí barvy.

90
    Budou se hrát ještě tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Jsme v poslední minutě zápasu, na jeho začátku dostává žlutou kartu Dekleva za úmyslné zdržování hry.

89
    Michal Skalník se dostával do zakončení, avšak zastavuje ho odpískaný ofsajd.

88
    Další míč mínus. Pokladník Vrchoviny se dnes asi zděsí, až zjistí, kolik míčů bude potřeba koupit. Nyní nestíhal centr Matyáš, jenže v závěru balon nakopl až na ulici za stadionem.

87
    Že by Pobořil byl jistý svým zákrokem proti centru Michala Skalníka, to ani náhodou. Z nastalé situace ale domácí nic nevytěžili, Zbytovský se ke střele z první totiž nedostal.

86
    Ke střele se dostal opět Zbytovský z 18 metrů, trefil ale prvního bránícího obránce do zad. Následná dohra akce byla pro hostující hráče zcela bezproblémová.

85
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Vašíček, přichází Duda.

84
    Duba se protlačil podél pravé čáry, Vrána mu ale dal stopku a míč poslal opět do zámezí. Jdeme do závěru zápasu, na velké nastavení to nevypadá.

83
    Domácí vedli tři sekundy 2:1, když Duba dorážel střelu jednoho z domácích. Jenže Duba byl v ofsajdovém postavení a gól tak nemůže být uznán!