Vel. Meziříčí – Hulín 5:0 (kon.) | Uničov – Frýdek-Místek 0:2 (kon.) | Vrchovina – Val. Meziříčí 2:1 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
2:1 (0:1)
TJ Valašské Meziříčí
Neděle 14.04.2019, 15:30 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo
    90+2. DUBA - 2:1

90+2
    Vrchovina právě vstřelila branku!
    Tohle je zcela neuvěřitelné! Ve 92. minutě otáčí Vrchovina zápas a jde si pro důležité tři body! Hostující obrana zcela propadla při bránění poslední kombinační akce a tři obránci ValMezu pustili za sebe TOMÁŠE DUBU, který si tváří v tvář proti Pobořilovi počínal zkušeně na delší tyč – 2:1!

Sám Pobořil dost zdupal své spoluhráče, ale platnost gólu to nezmění.
    65. Skalník MICHAL - 1:1

65
    Vrchovina se po 65 minutách hry konečně dočkala a srovnala! Akce to byla jednoduchá, MICHAL SKALNÍK se na levém křídle napřáhl po přihrávce a technickou střelou na delší tyč překonal vyběhnutého Pobořila! Prakticky to podobné, co měl hostující Fojtík v 8. minutě – 1:1!

Hosté ještě u arbitra vehementně protestovali, co se hry rukou týče, gól je ale zcela legitimní.
    8. FOJTÍK - 0:1

8
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    ValMez se dostává do překvapivého vedení a tenhle gól si Kolář za rámeček moc nedá. ADAM FOJTÍK si zpracoval příhrávku kousek za šestnáctkou a obloučkem překopl poněkud vyběhnutého domácího gólmana – 0:1!