Vel. Meziříčí – Hulín 5:0 (kon.) | Uničov – Frýdek-Místek 0:2 (kon.) | Vrchovina – Val. Meziříčí 2:1 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
2:1 (0:1)
TJ Valašské Meziříčí
Neděle 14.04.2019, 15:30 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo
    90+2. DUBA - 2:1

90+2
    Vrchovina právě vstřelila branku!
    Tohle je zcela neuvěřitelné! Ve 92. minutě otáčí Vrchovina zápas a jde si pro důležité tři body! Hostující obrana zcela propadla při bránění poslední kombinační akce a tři obránci ValMezu pustili za sebe TOMÁŠE DUBU, který si tváří v tvář proti Pobořilovi počínal zkušeně na delší tyč – 2:1!

Sám Pobořil dost zdupal své spoluhráče, ale platnost gólu to nezmění.

90
    Jsme v poslední minutě zápasu, na jeho začátku dostává žlutou kartu Dekleva za úmyslné zdržování hry.

85
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Vašíček, přichází Duda.

83
    Domácí vedli tři sekundy 2:1, když Duba dorážel střelu jednoho z domácích. Jenže Duba byl v ofsajdovém postavení a gól tak nemůže být uznán!

77
    Z tohoto rohu vznikl před Pobořilovou brankou ohromný závar, který zakončil jeden z domácích hráčů, ale přímo do hostujícího gólmana stojícího u levé tyče!

76
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Matulka, přichází Švanda.

73
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Pop, přichází Daniš.

69
    Spolupráce dvou bratrů mohla přinést druhý gól SFK! Kamil Skalník výborně udělal dva obránce a průnikovou nahrávkou dal šanci Michalovi Skalníkovi, který bodlem z vápna ale překopl branku!

65
    Žlutou kartu dostává Duba (SFK Vrchovina).
    65. Skalník MICHAL - 1:1

65
    Vrchovina se po 65 minutách hry konečně dočkala a srovnala! Akce to byla jednoduchá, MICHAL SKALNÍK se na levém křídle napřáhl po přihrávce a technickou střelou na delší tyč překonal vyběhnutého Pobořila! Prakticky to podobné, co měl hostující Fojtík v 8. minutě – 1:1!

Hosté ještě u arbitra vehementně protestovali, co se hry rukou týče, gól je ale zcela legitimní.

64
    Kamil Skalník mohl srovnat v 64. minutě! Z otočky střílel na hranici vápna křižně na levou tyč, Pobořil však výborně zasáhl a zneškodnil!

63
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Kocián, přichází Kundrát.

59
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Vopršal, přichází Michal.

53
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Gonda.

46
    Vrchovina provedla rychlý výkop, ValMez ale vrátil hru rychle odkopem zpět.

SFK se ale nevzdalo a bojovalo znovu, ve velkém vápně napřáhl ke střele Duba, avšak Pobořil předvedl skvělý zákrok a vyrazil na rohový kop!

45+1
    První žlutá karta přichází již v nastaveném čase, inkasuje ji Vrána za tvrdý skluz na Vašíčka u postranní čáry.

42
    Další rohový kop Vrchoviny měl nejblíže ke gólu, centr propadl na malém vápně pro Víchu, který z pěti metrů mohl neomylně napálit balon k pravé tyči, jenže v pokleku poslal mičudu vedle!

27
    Dvě střely a dvakrát smůla pro Vrchovinu! Zbytovský napřáhl na ose hřiště a jeho střela skončila až na břevně! Dalším střelcem byl Matulka z podobné pozice, pokus byl ale sražen na roh!

14
    Teď to ale byla šance Vrchoviny, která těžce zaváněla gólem! Centr skoro od rohového praporku šel někde na malém vápně přímo na hlavu pro Matulku, který hlavičkoval do protipohybu Pobořila, ale míč zastavila levá štangle!
    8. FOJTÍK - 0:1

8
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    ValMez se dostává do překvapivého vedení a tenhle gól si Kolář za rámeček moc nedá. ADAM FOJTÍK si zpracoval příhrávku kousek za šestnáctkou a obloučkem překopl poněkud vyběhnutého domácího gólmana – 0:1!

2
    První akce Vrchoviny neměla daleko od gólu! Matulka na pravém křídle ustál souboj s Popem a dostal se až na ostrý úhel ve velkém vápně, střela na zadní teč ale byla zblokována hostující obranou na roh!