Slovácko – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Teplice – Příbram 0:0 (kon.) | Jablonec – Ostrava 4:0 (kon.)
Plzeň – Dukla Praha 4:0 (kon.) | Karviná – Liberec 2:1 (kon.) | Opava – Sparta 0:3 (kon.)
Slavia – Olomouc 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Zlín 3:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
3:0 (3:0)
FC Zlín
Sobota 27.04.2019, 17:00 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 30. kolo
    43. Tomáš PŘIKRYL - 3:0

43
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hra zlínských fotbalistů se v závěru prvního poločasu totálně rozpadla, v jejich obranných řadách zavládl chaos, což domácí nekompromisně trestají! Nikolaj Komličenko se tentokráte pasoval do role nahrávače, když posunul míč ke sprintujícímu TOMÁŠI PŘIKRYLOVI, proti jehož zakončení neměl Rakovan šanci zasáhnout.
    40. Nikolaj KOMLIČENKO - 2:0

40
    Domácí se krátce před koncem prvního poločasu prosazují podruhé! NIKOLAJ KOMLIČENKO opět potvrdil svou formu a zároveň ukázal, že ani zahrávaní pokutových kopů mu rozhodně není cizí. Rakovan sice trefil stranu, na balon ale neměl šanci dosáhnout, a ruský útočník se tak prosadil už počtyřiadvacáté v sezoně!
    14. Nikolaj KOMLIČENKO - 1:0

14
    Domácí v posledních okamžicích utkání převzali iniciativu, zlepšený výkon nyní korunovali vedoucí trefou tohoto utkání! Do otevřenější defenzivy soupeře se vrhl Mešanović, který celou situaci vyřešil pasem pro NIKOLAJE KOMLIČENKA. Nejlepší ligový střelec se tváří v tvář Rakovani nezmýlil, a přidal tak už třiadvacátou trefu v této sezoně.

Vojtěch Tůma

Branky: 14. Komličenko (Mešanović), 40. Komličenko (pen.), 43. Přikryl (Komličenko)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 3:2. Rohy: 8:5.
    FK Mladá Boleslav: Šeda – Jakub Klíma (35. Hašek), Jugas, Hájek, Fulnek – Wiesner, Bucha (69. Mašek), Hubínek, Přikryl (C) – Komličenko, Mešanović (78. Provazník).
    Náhradníci: Stejskal – Tatajev, Mašek, Hašek, Takács, Křapka, Provazník.

FC Zlín: Rakovan – Nečas, Hnaníček (46. Bačo), P. Buchta, Gajić, Li. Holík – Slaměna, Hlinka, Jiráček – Železník (C) (70. Cedidla), Jakubov.
    Náhradníci: S. Dostál – Cedidla, Bačo, Vyhnal, V. Mlýnek.

Rozhodčí: Jan Machálek – Petr Caletka, Jakub Šimáček