Ružomberok – Sereď 1:0 (kon.)
MFK Ružomberok
1:0 (1:0)
ŠKF Sereď
Neděle 28.04.2019, 15:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 6. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! (16:58:25)

Dnešní utkání končí vítězstvím domácího týmu, kterému výhru zajistil ve 20. minutě brankou Kostadinov. V druhém poločase se toho mnoho neudálo, a proto domácí dokázali vedení udržet.

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 4:7. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:15.

90+3

90+2
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Štefan Gerec, přichází Matej Kochan.

90+1
    Nakonec se dostává k střele z hranice šestnáctky Kmeť. Trefuje ale před ním stojícího obránce.

90+1
    Domácí zvolili při přímém kopu pomalou rozehrávku a snaží se ušetřit co nejvíce času.

90+1
    Nastavovat se v druhém poločase budou dvě minuty.

90
    Po faulu Michalíka bude následovat přímý kop Ružomberka.

90
    Žlutou kartu dostává Ľubomír Michalík (SKF iClinic Sereď).

89
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Tihomir Kostadinov, přichází Matúš Kmeť.

88
    Nyní si vepředu nedovoleně počínali naopak domácí, kteří už odpočítávají poslední vteřiny utkání.

87
    Utkání se blíží do úplného konce, oba dva celky v druhém poločase nepředvádí mnoho fotbalové krásy. Domácí prozatím drží svoje vedení z prvního poločase.

86
    Hosté si vpředu počínají nedovoleně a přicházejí o míč.

85
    Jedinák se na dvakrát snažil poslat míč do šestnáctky hostí, což se mu nakonec nedaří.

84
    Hostující tým se dostal k autovému vhazování nedaleko velkého vápna domácích, ale následný centr Sereďi nevyšel.

82
    Střídání v týmu SKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Miloš Lačný, přichází Marek Kuzma.