Perth Glory – Wellington Phoenix 5:0 (kon.)
Perth Glory FC
5:0 (2:0)
Wellington Phoenix FC
Neděle 28.04.2019, 11:05 • HBF Park, Perth • Australská A-League • 25. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (13:08:06)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 15:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 4:15.

Utkání je u konce a domácí Perth doslova zdemoloval soupeře o pět branek. Druhý poločas byl fotbalem na jednu branku, domácí svého soupeře válcovali, šance střídala šanci a padly ještě tři branky. V 51. minutě skóroval střelou z první Diego Castro, v 65. minutě zakončil své sólo Christopher Ikonomidis a jako poslední se ve skluzu prosadil Brendon Santalab. Hosté se prakticky na nic nezmohli a jsou zcela jistě rádi, že je tento zápas za nimi.

90+3

90+3
    Tak ještě tu byla jedna akce s centrem z pravé strany a střelou Popovice. Tu ale zvládl Sail pokrýt.

90+2
    Kombinace na půlce, už se asi ničeho většího nedočkáme.

90+1
    Perth už utkání dohrává, z tribun se nese oslavný zpěv a potlesk fanoušků.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

89
    Wellington kombinuje na vlastní polovině a je to po nějaké době delší období, kdy mají hosté míč u nohou na déle než několik vteřin.

88
    A teď, když si zleva naběhl za obranu, tak prudkou ranou pálil vedle... Tohle je už v podání Perthu čistá exhibice.

87
    Santalab se usmívá, byl totiž blízko dalšímu gólu, centr z pravé strany však o kousek minul.

86
    Nakonec z toho byly rohové kopy hned dva, ale ani jeden z nich nebyl pro Saila nebezpečný.

85
    I tak chce ale Chianese skórovat, není mu však zatím přáno. Střelu z pravé strany mu Sail srazil na roh.

83
    Střídání v týmu Perth Glory FC: ze hřiště odchází Neil Kilkenny, přichází Kristian Popovic.
    83. Brendon SANTALAB - 5:0

83
    Perth Glory právě vstřelilo branku!
    A tak se Chianese změnil v nahrávače. Akce totiž pokračovala a i když mohl sám zakončovat, tak zvolil přihrávku na nabíhajícího BRENDONA SANTALABA a ten ve skluzu sklepl míč do sítě – 5:0.

83
    Chianese si zprava sběhl torchu na střed, jeho rána však byla zase zblokována.

82
    Centr byl hosty odvrácen, míč je ale stále ve hře, takže stepující Popovic si ještě na své vběhnutí na trávník musí počkat.

81
    Mezitím se na domácí střídačce chystá změna, počká se ale až po rozehrání standardní situace.