Augsburg – Hertha 3:4 (kon.) | Dortmund – Düsseldorf 3:2 (kon.) | Hannover – Freiburg 3:0 (kon.)
Hoffenheim – W. Brémy 0:1 (kon.) | Leverkusen – Schalke 1:1 (kon.) | Norimberk – Mönchengladbach 0:4 (kon.)
RB Lipsko – Bayern 0:0 (kon.) | Stuttgart – Wolfsburg 3:0 (kon.)
Hannover 96
3:0 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 11.05.2019, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Německá Bundesliga • 33. kolo

Je tu konec! Domácí berou všechny tři body po velmi dobrém výkonu! Skóre dnešního utkání otevřel již v 39. minutě Anton, když dokázal poslat míč hlavičkou za záda Schwolowa. Dvoubrankové vedení přišlo krátce po zahájení druhého poločasu, přesněji v 51. minutě. Tehdy skóroval hrotový útočník Bebou. Definitivní pojišťovací gól byl vstřelen děvět minut před koncem střídajícím hráčem Wallacem, jenž z velké vzdálenosti překonal bezmocného gólmana.

To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (17:22:25)

90+1
    Konec zápasu. Rozhodčí se rozhodl nenastavit žádnou minutu navíc.

90
    Běží poslední minuta základní hrací části.

89
    Teď na to domácí málem doplatili! Míč Hannoveru pěkně vypíchl ve vápně Holer, jenž následně přihrával nabíhajícímu spoluhráči. Ten míč do prádné brány usměrnit nedokázal.

88
    Hannover s míčem stále na kopačkách.

87
    Domácí mužstvo se již nikam příliš nežene. Na trávníku je od třetího gólu vidět poměrně slabé nasazení.

86
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Edgar Prib, přichází Niclas Füllkrug.

85
    Nakonec míč vrací zpět do zadních řad a ukazují nám své přihrávky.

84
    Po zdržením na své polovině nyní Hannover startuje do dalšího ofenzivního tažení.

83
    I teď zůstavá domácím míč na kopačkách.
    82. WALACE - 3:0

82
    Hannover právě vstřelil branku!
    Nádherný gól! Když se k míči dostal nikým nehlídaný WALLACE, na nic nečekal a zkusil to z poměrně velké vzdálenosti. Brankář hostů byl na tuhle výstavní střelu krátký. Hannover se tak dostává již do tříbrankového vedení.

80
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Ihlas Bebou, přichází Miiko Albornoz.

79
    Prib rozběhl útok a následně zkoušel přihrávat na pravou stranu volnému spoluhráči. Nepodařilo se mu to ovšem díky pohotovému obránci, jenž pas zachytil.

78
    Rudý Hannover se prodírá k dalšímu útoku.

77
    Vypálit šajtlí vyzkoušel z hranice vápna Holer, bohužel pro něj jeho střela letěla příliš nad.

76
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Nils Petersen, přichází Lucas Höler.

75
    Bebou se provinil útočným faulem. Balón teď náleží hostům.

74
    Freiburg má v posledních minutách velké problémy s ofenzivou domácích.

73
    Rudí měli další roh, z kterého další gól vyprodukován nebyl. Stále tak domácí drží míč.

72
    Krásné nůžky domácího fotbalisty! Gólman Schwolow musel vytáhnout těžký zákrok!

71
    Nákop před branku Freiburgu musel odstranit obránce hlavičkou do zámezí. Roh také pro Hannover.

70
    Hosté v ofsajdu. Rohový kop, který se jim naskytl tak byl k ničemu.

68
    Dobrý centr ze středové čáry si zpracoval před vápnem domácí Bakalorz, ale balón si následně mylně odkopl.

67
    Už to nevydrželi a jeden z nich nacentroval míč na spoluhráče, který byl v obležení dvou soupeřů. Míč nakonec domácí ztrácejí.

66
    Hannover se nemůže dostat ze své půle, modří dobře napadají.

64
    Dobrý skluz obránce Freiburgu, který tak domácím zamezil v dalším rozvoji útoku.

63
    Modří se stahují a začínají kombinovat z hlubin jejich půle.

62
    Fotbalista hostů Peterson měl v předbrankovém prostoru zajímavou šanci. Vystřelit se mu však kvůli dotírajícím protihráčům nevyvedlo.

61
    Hannoverští nebezpečí likvidují a míří dopředu.

60
    Nacentrovaný míč skončil po odehrání jednoho z domácích hráčů v zázemí. Rohový kop.

59
    Přeci jen standartka pro hosty.

58
    Freiburg se objevil ve vápně domácích, ale nic navíc nepředvedl. Místo toho ztratil míč a dává tak nyní šanci Hannoveru znovu zaútočit

57
    Další přerušení, míč jde modrým hostům.

56
    Wallace trefil kopačkou nohu soupeře a je sudím pokárán ať si dává pozor.

55
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Pirmin Schwegler, přichází Walace.

54
    Další provinilec! Tentokrát dostává žlutou kartu za faul Sallai.

53
    U míče jsou hosté, jenž s výsledkem a jejich hrou nemůžou být ani trochu spokojení.
    52. Ihlas BEBOU - 2:0

52
    Domácí zvyšují vedení! Hannoverští se dostali po dobré práci Mainy do šestnáctky, odkud přišla přihávka úplně volnému BEBOUOVI, jenž překonal bezmocného gólmana Schwolowa!

50
    Brankář Esser rozehrává, Hannover může jít do útoku.

49
    Domácí tým se dostal do vápna hostů, ale než se dostal ke střele, fauloval.

47
    Faul na domácího hráče, který se nechce zvedat z hrací plochy.

46
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Florian Niederlechner, přichází Gian-Luca Waldschmidt.

46

První půle je za námi! Už to vypadalo, že se do přestávky nedočkáme žádného gólu, ale o omylu nás přesvědčil první střelec branky Anton, který svojí hlavičkou poslal domácí tým do jednobrankového vedení! Mohlo to však být ještě větším rozdílem, kdyby například Bebou využil šanci z 31. minuty, kdy se řítil sám na brankáře.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+2
    Oba týmy jsou s výsledkem prvního poločasu nejspíš smíření, do nějakých ofenzivních útoku se již nehrnou.

45+1
    Nastavují se 2 minuty!

45
    Míč pro Hannover.

44
    Hezká střela domácího hráče. Přesné parametry však neměla a tak bránu hostů ani neohrozila.

42
    Další branka z toho nebude. Domácí měli poté šanci i z rohového kopu, s kterým si však tentokrát již pozorná defenzíva Freiburgu poradila.

41
    A je tu další přímý kop pro Hannover. Díky nedovolenému zákroku hostů, po němž přišla i žlutá karta, mají domácí další nebezpečnou šanci.
    39. Waldemar ANTON - 1:0

39
    GÓL! Domácí využili standartní situaci tím nejlepším způsobem! Po centru si obrana hostů vůbec nepohlídala osamoceného ANTONA, který hezkou hlavičku uklidil míč do levého rohu branky!

38
    Standartka pro domácí. O faul si dobrým pohybem řekl Bebou.

37
    Heáš se již zvedá ze zěmě, hra může pokračovat.

36
    Po skluzu domácího hráče zůstavá na trávníku ležet jeho soupeř Niederlechner.

35
    Šance také na druhé straně! Na levé straně se vyskytl Grifo, jenž z ostrého úhlu branku Hannoveru nedokázal trefit. Autové vhazování rudých.

34
    Centr od praporku žádné následné nebezpečí nepřinesl.

33
    Opětovná situace pro Hannover. Nyní měl dobrou příležitost Sorg, ale jeho střelu kryje výborný Schwolow! Rohový kop pro domácí celek.
    31.

31
    Obrovská spálená šance domácích! Rudí se hnali do přečíslení dva na jednoho! Finální pas obdržel Bebou, který nedokázal překonat brankáře Schwolowa, míč totiž poslal vysoko nad břevno!

30
    Záložník Hannoveru teď vůbec nepřečetl celou akci a vyslal hodně nepřesnou přihrávku.

29
    Domácí však faulují a ani oni se tak s loptou nezdrželi.

28
    Ti se na míči příliš dlouho neohřáli. Dobrá defenzíva Hannoveru balón uloupila zpět.

27
    Prostor pro hosty.

26
    Další domácí útok! Tentokrát z pravé strany nahrával před bránu Haraguchi. Nabíhající spoluhráč díky dotírajícímu soupeři nahrávku neukočíroval a balón tak končí v moci Freiburgu.

24
    Domácí čtyřicítka to zkoušela i tentokrát, nyní však z levé strany. Opět ovšem byla přítomna hostující obrana, jenž míč zlikvidovala.

23
    Maina si s míčem pošel až k postranní čáře, odkud nedokázal odcentrovat. Opět tak domácí ztrácejí zajímavou šanci.

22
    Nýnější centr domácích byl příliš daleký. Odkop od brány Freiburgu.

20
    Moc velké sousto. Hannoverský Weydandt si předkopl míč ve vápně hostů a málem se k němu i zpětně dostal. Zastavilo ho však to, že již balón přesáhl pohranní čáru.

19
    Útočník Bebou se vydal na cestu napříč bráně Schwolowa. Předvedl krásné jesličky obránci, ale míč si předkopl tak moc, že se k němu zpět již nedostal.

18
    Zápas může pokračovat. Míč je aktuálně u domácího gólmana.

17
    Na hřiště běží zdravotníci. Fotbalista si žádá ošetření.

16
    Faul na domácího hráče. Volný přímý kop pro Hannover.

15
    Hráč Prib vyzkoušel prudkou střelu ze střední vzdálenosti, ale vůbec netrefil bránu.

14
    Nakonec se z toho všeho vyvinul rohový kop pro světle modré, který brankou zatím nekončí.

13
    Standartní situace hostů končí v autu. Stále tak budou pokračovat na balónu.

12
    Přerušená hra. V hlavičkovém souboji se provinil ostrým zákrokem domácí hráč.

11
    Hosté dostali další možnost, když šli dva na dva. Střelu obránce blokuje Sorg.

10
    Hannover vrací míč svému gólmanovi a bude začínat útok od znovu.

9
    Domácí dnes vidíme v světle modrých dresech, zatímco hosty v barvě rudé.

8
    Po hezké myšlence domácích se rázem naskytla možnost pro hosty, které však zastavil pohotový obránce Hannoveru.

7
    Freibrug se pokoušel v rohu jejich poloviny osvobodit odkopem, ale příliš dobře se jim to nepodařilo. U míče jsou znovu domácí.

6
    První střela na branku. Autorem je Koch, který tak nepříjemně prověřil brankáře Essera.

5
    Hosté rozvíjeli dobrou útočnou akci a dostali se i na hranici šestnáctky. Domácím se však se štěstím podařilo soupeře zbavit míče.

4
    K míči se dostávají i freiburgští.

3
    Za míčem se hnal jeden z domácích, ale přeci jen o něco byl rychlejší brankář hostů, který balón bezpečně odkopl.

2
    Domácí se nastěhovali před vápno soupeře. Na výraznou šanci však stále čekáme.

1

Hannover 96: Esser – Sorg, Anton, Bakalorz, Ostrzolek – Haraguči, Schwegler, Prib, Maina – Bebou, Weydandt.
    Náhradníci: Radlinger – Albornoz, Elez, Füllkrug, N. Müller, Muslija, Walace.

SC Freiburg: Schwolow – Günter, Heintz, Schlotterbeck, Stenzel – Höfler, Koch – Grifo, Frantz – Niederlechner, Petersen.
    Náhradníci: Flekken – Abraši, Gondorf, Höler, Sallai, Terrazzino, Waldschmidt..

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Zdravím všechny příznivce německé Bundesligy. V rámci 33.kola se proti sobě postaví Hannover a Freiburg.

Hannover:
    Domácí tým je jednou nohou již ve druhé nejvyšší německé lize po tom, co aktuální hájí poslední sestupovou příčku v tabulce. Pro optimisty – je tu však stále šance domácích dostat se na barážovou pozici, ale pekelně malá. Nacházejí se na 18. místě, k záchraně jim chybí 6 bodů se zárukou, že oba týmy nad nimi nevybojují ani bod. Co je však zarážející – zbývají pouhá dvě kola do konce základní části.

Freiburg:
    To hostům již prakticky o nic jiného než čest nejde. Nehrozí jim ani sestup či baráž, ani pro ně není slot o Evropskou ligu. Freiburg neprožívá moc dobrou formu, prohrál totiž čtyřikrát z posledních pěti zápasů.

Vzájemné zápasy:
    Poslední společné klání oba týmy sehrály v minulém roce tentýž sezóny, kdy se po dvou poločasech odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.