Slovácko – Karviná | 2:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Opava | 1:1 (kon.) | | | Příbram – Dukla Praha | 3:2 (kon.) |
Varnsdorf – Znojmo | 7:1 (kon.) | | | Vítkovice – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Táborsko | 1:0 (kon.) |
Chrudim – Žižkov | 1:2 (kon.) | | | Třinec – Č. Budějovice | 2:3 (kon.) | | | Vlašim – Prostějov | 0:1 (kon.) |
Jihlava – Brno | 1:6 (kon.) | | | Sokolov – Ústí n. L. | 1:5 (kon.) |
Portugalsko – Jižní Korea | 1:0 (kon.) | | | Panama – Mali | 1:1 (kon.) | | | Francie – Saúdská Arábie | 2:0 (kon.) |
Argentina – Jihoafr. republika | 5:2 (kon.) |
Frosinone – Chievo | 0:0 (kon.) | | | Bologna – Neapol | 3:2 (kon.) |
Plzeň – Olomouc | 1:4 (kon.) |
Převýšov – Vltavín | 2:4 (kon.) | | | Vyšehrad – Ústí n/O | 2:0 (kon.) | | | Písek – Živanice | 3:1 (kon.) |
Dobrovice – Domažlice | 3:2 (kon.) | | | Velvary – Benešov | 2:1 (kon.) |
Uh. Brod – Hodonín | 0:2 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Petřkovice | 2:0 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Líšeň | 0:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Pardubice | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Příbram | 3:2 (kon.) | | | Karviná – Jihlava | 1:1 (4:3 po pen.) |
Slovácko – Dukla Praha | 1:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Zlín | 1:0 (kon.) |
Plzeň – Slavia | 1:3 (kon.) | | | Hr. Králové – Příbram | 1:1 (3:1 po pen.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 1:1 (4:5 po pen.) |
Karviná – Jihlava | 4:1 (kon.) | | | Slovácko – Dukla Praha | 2:2 (po pen.) | | | Č. Budějovice – Zlín | 4:1 (kon.) |
Barcelona – Valencia | 1:2 (kon.) |
RB Lipsko – Bayern | 0:3 (kon.) |
Lipany – Inter Bratislava | 1:0 (kon.) | | | Šamorín – Pohronie | 0:3 (kon.) | | | KFC Komárno – Trebišov | 2:1 (kon.) |
Žilina B – L. Mikuláš | 0:2 (kon.) | | | Lok. Košice – Bardejov | 2:1 (kon.) | | | Poprad – Petržalka | 0:1 (kon.) |
Prešov – B. Bystrica | 1:4 (kon.) |
Hartberg – Admira | 3:1 (kon.) | | | Wacker – Mattersburg | 4:0 (kon.) | | | Rapid – Rheindorf Altach | 1:2 (kon.) |
Sporting – Porto | 2:2 (5:4 po pen.) |
Konyaspor – Akhisarspor | 0:0 (kon.) |
konec
FK Baník Sokolov
1:5
(0:2)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Lukáš Švéda
Branky:
48. Voleský – 1. Drame, 21. Matějka, 53. Strada, 59. Nágl (pen.), 71. Nágl
Rozhodčí: Jan Petřík – Tomáš Batík, Jan Dohnálek
Diváci: 490
Karty: 30. Mejdr (SOK), 45+2. Hlavatý (SOK) – 34. Brak (UNL) 51. Stropek (SOK)
Neproměněná penalta:
FK Baník Sokolov:
Belaň – Mejdr, Stropek, O. Ševčík, Jakub Dvořák II. – Glaser (C), A. Čihák – Štípek (60. Ruml), Hlavatý (46. Voleský), Kosak (46. Dan. Novák) – Vávra.
Náhradníci: Jakub Dvořák I. – Dan. Novák, Beránek, Voleský, Martin Holek, Liener, Ruml.
Trenér:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – Strada, Brak, Pimpara (C), Janso – Valenta, M. Bílek (45. Nágl) – Prošek, D. Richter, Drame (66. Krátký) – Matějka (75. Šup).
Náhradníci: Lindr – Krátký, D. Procházka, Miskovič, R. Dvořák, Šup, Nágl.
Trenér:
Náhradníci: Jakub Dvořák I. – Dan. Novák, Beránek, Voleský, Martin Holek, Liener, Ruml.
Trenér:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – Strada, Brak, Pimpara (C), Janso – Valenta, M. Bílek (45. Nágl) – Prošek, D. Richter, Drame (66. Krátký) – Matějka (75. Šup).
Náhradníci: Lindr – Krátký, D. Procházka, Miskovič, R. Dvořák, Šup, Nágl.
Trenér:
Rozhodčí: Jan Petřík – Tomáš Batík, Jan Dohnálek
Diváci: 490
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Jan Kosak, přichází Daniel Novák.