Saúdská Arábie – Panama 1:2 (kon.) | Mali – Francie 2:3 (kon.) | Jihoafr. republika – Portugalsko 1:1 (kon.)
Jižní Korea – Argentina 2:1 (kon.)
Mali
2:3 (1:1)
Francie
Pátek 31.05.2019, 18:00 • Stadion GOSiR (Gdynia) • Mistrovství světa U20 • Skupina E

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 20:19. (19:56:29)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Francie, která svého soupeře porazila poměrem 3:2, díky čemuž si ještě upevnila první pozici ve skupině. I druhý poločas nabídl hodně bojovnou podívanou, která v samotném úvodu přinesla řadu osobních soubojů, po kterých se mnohdy muselo ošetřovat. Druhý poločas nakonec nabídl hned tři branky, přičemž se Francie dostala do dvoubrankového vedení, načež soupeř reagoval kontaktní brankou v poslední minutě nastaveného času.

90+6

90+6
    Žlutou kartu dostává Yacine Adli (Francie).
    90+5. Ousmane DIAKITE - 2:3

90+5
    Mali právě vstřelilo branku!
    V samotném závěru utkání tady máme ještě jednu branku! Před malým momentem se do pokutového území dokázal protáhnout Koita, avšak na brankáře Mesliera nevyzrál. Na řadu přišel rohový kop, po kterém se utvořil menší zmatek, ve kterém se nejlépe zorientoval OUSMANE DIAKITE.

90+3
    Na opačné straně si za obranu nabíhal Sylla, který se nakonec poroučel k zemi. Dle sudího se Koita protihráče vůbec nedotkl.

90+2
    Žlutou kartu dostává Sékou Koïta (Mali).

90+1
    Obrannou povinnost si před malým momentem splnil N´Dicka, který před napadajícím protihráčem raději odklízel míč do zámezí.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi se zdá být rozhodnuto. Mali by chtělo zápas ještě zkorigovat.
    87. Amine GOUIRI - 1:3

87
    Francie právě vstřelila branku!
    Nakonec tu máme ještě jednu branku! Přihrávka směřovala do volného prostoru na Adliho, který si ještě všiml lépe postaveného AMINE GOUIRIHO, jenž se dostal až do palebné pozice, odkud chladnokrevně propálil brankáře Koitu, který byl téměř bez šance.

85
    Mali se nyní chtělo dostat ke středovému kruhu, avšak tam číhal záložník Diallo, který si v souboji proti Camarovi pomohl ukázkově ramenem.

84
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Youssouf Fofana, přichází Enzo Loiodice.
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Mickaël Cuisance, přichází Amine Gouiri.
    Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Boubacar Traoré, přichází Ousmane Diakite.

83
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, Francie stále vede o jednu branku. Mali je ve druhém dějství celkem zaražené.

82
    Konan si dával s provedením autového vhazování celkem načas, nakonec si na hranici pokutového území vybral Koného, který se daleko nedostal.

81
    Traoré si zkoušel předkopnout balón, avšak využil až příliš velké razance, což hrálo do karet soupeři, který následně uklidnil rozháranou hru.

80
    Camara stáčel míč do malého vápna, kde se nejvýše do vzduchu dostal pozorný Sylla. Rychlý protiútok Francie skončil v zámezí.

David Suchý

Branky: 14. S: Koïta (Konate), 90+5. Diakite (Camara) – 12. Cuisance (Alioui), 65. Diaby (pen.), 87. Gouiri (Adli)

Karty:   26. Konate (MLI), 52. Koné (MLI), 67. Camara (MLI), 90+2. S: Koïta (MLI) – 32. Fofana (FRA), 90+6. Adli (FRA)

Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 20:19.
    Mali: Y. Koïta – Konate, A. Diaby, Kanouté (C), Konan – S. Sissoko – S: Koïta, Camara, B. Traoré (84. Diakite), Konté (57. M. Traoré) – Koné.
    Náhradníci: A. Coulibaly, S. Coulibaly – Diakite, D. Diarra, M. Diarra, Fofana, H. Dramé, Samake, M. Traoré, N'Diaye.

Francie: Meslier – Basila (C), Todibo (31. Fofana, 84. Loiodice), N'Dicka, Cozza – Sissoko, Diallo, Cuisance (84. Gouiri) – Diaby (78. Adli), Alioui, Moussa Sylla.
    Náhradníci: Desprez, Lafont – Adli, Fofana, Gouiri, Kamara, Loiodice, Pintor, Zagadou.