Veszprém – Industria 33:30 (kon.) | Barca – HC Vardar 27:29 (kon.)
Barca
27:29 (16:9)
HC Vardar Skopje
Sobota 01.06.2019, 18:00 • Lanxess Arena, Kolín nad Rýnem (Německo) • Liga mistrů - Final Four • Semifinále

58
    A je tomu tak! Po přezkoumání videa vytahují rozhodčí červenou kartu s rukou nataženou proti dos Santosovi. Barcelona tak bude dohrávat zápas bez dos Santose! (26:26)

54
    Mem zasáhl odhodovou ruku Kristopanse přesně ve chvíli, kdy měl napřaženo ke střele. Rozhodčí ho za tento přestupek vyloučili na dvě minuty. (26:23)

46
    Vardarský Kalaraš je dnes podruhé v zápase vyloučen a bude si muset na své další obranné zákroky dávat hodně velký pozor – hrozí mu třetí vyloučení. (24:19)

43
    Po velkých zmatcích na hrací ploše se rozhodli rozhodčí pro vyloučení, kterým posílají Pálmarssona na dvouminutový odpočinek. (22:16)

36
    To už se ale nedá říci o jeho obranné práci. Soupeře stáhl za dres k zemi a je vyloučen na dvě minuty. (18:11)

21
    Poprvé se vylučuje také na straně Barcelony. Entrerríos poslal k zemi nevybíravě rukama soupeře a rozhodčí jeho zákrok ocenili dvěma trestnými minutami. (11:8)

11
    Vyloučení v týmu HC Vardar Skopje (Stas Skube). (5:4)

10
    Kalaraš si za svůj faul za hranicí pravidel vysloužil od rozhodčích první vyloučení v dnešním utkání. (4:4)