Vel. Meziříčí – Kroměříž 2:5 (kon.) | Rýmařov – Hlučín 1:1 (kon.) | Uh. Brod – Zlínsko 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Vyškov 2:0 (kon.) | Hulín – Hodonín 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Petřkovice 0:5 (kon.)
Uničov – Líšeň 2:2 (kon.) | Vrchovina – D. Benešov 0:0 (kon.)
ČSK Uherský Brod
2:1 (2:0)
FC Zlínsko
Sobota 08.06.2019, 17:00 • Orelský stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 28. kolo

Domácí celek nakonec zvládl druhý poločas, kdy se poctivě bránil a svému soupeři nenabídl příliš mnoho šancí k nějakému zvratu v zápase. Otrokovice se prosadily až v nastaveném čase. Následně rozhodčí ukončil hru a na nějaké vyrovnání již neměli hosté dostatek času. Uherský Brod tedy získává potřebné tři body k tomu, aby se zachránil i pro další ročník MSFL. (19:15:45)

90+3

90+2
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je FILIP PŘIKRYL, který se prosazuje a spíše už jen kosmeticky upravil stav skóre na 1:2 z pohledu svého celku.

90
    V poslední minutě se ještě hosté ujmou zahrávání rohového kopu...ten nakonec nepřinesl nic.

89
    Ťok se zničehonic dostal k míči a jen tak plácnul do míče, který míří přesně doprostřed branky. Semanko neměl problémy s jeho chycením . Tohle mohl Ťok vymyslet lépe.

87
    Brod i nadále drží dobré vedení a je velmi blízko k tomu, aby po třech porážkách slavil konečně vítězství za tři body. Naopak Otrokovice prohloubí sérii porážek na tři utkání v řadě za sebou.

85
    Snaha Otrokovic je již hodně křečovitá a v posledních minutách od nich nevidíme žádnou povedenou útočnou snahu či počínají tlak.

82
    Brod využívá okének v obraně soupeře, ale zatím si nevytvořili nebezpečnou akci.

80
    Po další útočné snaze hostů následuje odkop Horáčka od jeho branky. Otrokovicím zbývá posledních deset minut hry k tomu, aby ještě se zápasem něco dokázaly udělat.

80
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Kúdela.

78
    Domácí nyní využili toho, že obrana Otrokovic již není tak kompaktní a dobrý centr z pravé strany, který nakonec proletěl pokutovým územím. Nicméně nabíhající hráč nebyl daleko k tomu, aby mohl dorážet do polo odkryté branky.

76
    Žlutou kartu dostává Jasenský (FC Viktoria Otrokovice).

76
    Dobrá přímá střela přes zeď Uherského Brodu, ale Horáček si všechno pohlídal a chytá míč do svých rukavic.

75
    Žlutou kartu dostává Ťok (ČSK Uherský Brod).

75
    Možnost pro Otrokovice, které se chystají k zajímavé standardní situaci.

73
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Hradil, přichází Jaroněk.

70
    Uherský Brod se nyní už jen brání a poměrně brzy se zatáhl na svou polovinu. Ještě, aby toho nakonec nelitoval...

68
    Avšak to by muselo být jejich zakončení o něco přesnější a po dalším nepřesném zakončení se Horáček chystá k odkopu od své branky.