Hlučín – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | D. Benešov – Rýmařov 1:3 (kon.) | Petřkovice – Hulín 4:1 (kon.)
Kroměříž – Vrchovina 2:4 (kon.) | Hodonín – Líšeň 1:2 (kon.)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
2:4 (0:2)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Sobota 15.06.2019, 17:00 • Fotbalový stadion Obvodová, Kroměříž • Moravskoslezská fotbalová liga • 29. kolo

90
    Žlutou kartu dostává Michal (SFK Vrchovina).

87
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Skalník Michal, přichází Švanda.

87
    Žlutou kartu dostává Šmerda (SK HS Kroměříž).

86
    Za strkanici inkasuje žlutou kartu novoměstský Vašíček.

84
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Bača.

78
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Silný, přichází Krejčíř.
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Matulka, přichází Wolker.
    64. Skalník MICHAL - 2:4

64
    Vrchovina právě vstřelila branku!
    Secvičená akce Vrchovině vyšla a skvělá druhá půle pokračuje! Centr na zadní tyč nebyl ten nejlepší, v závaru před brankou se ale nejlépe zorientoval MICHAL SKALNÍK a dotlačil míč za záda Jíchy – 2:4!

61
    Po udělení červené karty ještě přichází za strkanice další dvě žluté karty. První je pro kroměřížského Masaře, druhá pro novoměstského Svobodu.

60
    Začíná se na hřišti jiskřit a pro Hanáckou Slavii přichází velice citelné oslabení! Adam Dvořák na hřišti skutečně moc dlouho nepobyl, přesně celých osm minut. Mladý obránce předvedl ohromný zkrat, když v přerušené hře kopl ležícího hráče Vrchoviny do obličeje a dostává přímou červenou kartu!

59
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Marčuk, přichází Mlčoch.
    56. SILNÝ - 2:3

56
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Ale tak hotové to Nové Město ještě nemá! Slavia začala pořádně hrát a přineslo to druhý gól! Centr ze střední vzdálenosti od kroměřížského spoluhráče našel ve vzduchu JAN SILNÝ, který míč poslal za záda Šmídy – 2:3!

52
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Chytil, přichází Dvořák.
    52. MASAŘ - 1:3

52
    Kroměříž se ale dočkala a snižuje na rozdíl dvou branek! Pravděpodobným střelcem se stal TOMÁŠ MASAŘ – 1:3!
    48. DUBA - 0:3

48
    To byla bomba! Vrchovina měla k dispozici přímý kop, kterého se zmocnil TOMÁŠ DUBA a tvrdou střelou nedal Jíchovi z dálky šanci – 0:3!

45+1
    Žlutou kartu dostává Zbytovský (SFK Vrchovina).

40
    Kroměříž nehraje vůbec dobrý zápas a Tomáš Duba to mohl potrestat! Dlouhý výhoz dopadl až za obránce HS a Duba měl chvíli prostoru na tvrdou střelu, která přišla, ale jenom do středu branky!

40
    Matulka vidí taktéž ale první žlutou kartu dnešního utkání za ostrý skluz.
    36. MATULKA - 0:2

36
    Ohromná chyba Kroměříže dává SFK dvougólový náskok! RADEK MATULKA využil nedorozumění mezi Krhutem a Jelečkem, kterému vracel míč. Vběhl přesně do přihrávky a šel sám na branku, proti Jíchovi si poradil zkušeně do horní části branky – 0:2!

27
    Nebezpečí u branky Vrchoviny gólem nekončí! Před branku přilétl krásný centr na hlavu jednoho z hráčů Slavie, míč byl ale poslán vedle pravé tyčky!

20
    Omlouváme se za technické potíže, do Kroměříže se dostáváme po dvaceti minutách hry, když Vrchovina vede 1:0!
    13. DUBA - 0:1

13
    Autorem branky je TOMÁŠ DUBA.

Tomáš Kalas

Branky: 52. Masař, 56. Silný – 13. Duba, 36. Matulka, 48. Duba, 64. Skalník Michal

Karty:   61. Masař (KRO), 87. Šmerda (KRO) – 40. Matulka (VRC), 45+1. Zbytovský (VRC), 61. Svoboda (VRC), 86. Vašíček (VRC), 90. Michal (VRC)   60. Dvořák (KRO)

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Jícha – Šmerda, Jeleček – Cupák, Okleštěk, Chytil – Silný, Kovář, Marčuk, Krhut (C), Masař
    Náhradníci: Trčka – Mlčoch, Krejčíř, Moravec, Dvořák

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě: Šmída – Smetana, Batelka, Vašíček – Michal (C), Svoboda, Skalník Kamil, Zbytovský – Duba, Matulka, Skalník Michal
    Náhradníci: Skryja – Švanda, Bača, Vícha, Wolker

Rozhodčí: Popelák – Vostrejž, Marek