Velká Británie – Kajmanské ostrovy | 2:4 (kon.) | | | Hongkong – Haiti | 6:1 (kon.) | | | Řecko – USA | 2:6 (kon.) |
Arménie – Slovensko U23 | 0:8 (kon.) | | | Česko – Kanada | 2:3 (po pr.) | | | Itálie – Švýcarsko | 2:1 (po pr.) |
Slovensko – Finsko | 4:3 (kon.) |
Slovensko – Česko | 0:5 (kon.) | | | Kanada – USA | 4:2 (kon.) | | | Velká Británie – Slovensko U18 | 4:0 (kon.) |
Pardubický kraj – Středočeský kraj | 3:1 (kon.) | | | Jihočeský kraj – Moravskoslezský kraj | 3:2 (kon.) | | | Královéhradecký kraj – Praha | 0:9 (kon.) |
Česko U16 – Jihomoravský kraj | 0:2 (kon.) | | | Moravskoslezský kraj – Pardubický kraj | 0:10 (kon.) | | | Středočeský kraj – Jihočeský kraj | 8:0 (kon.) |
Jihomoravský kraj – Královéhradecký kraj | 4:1 (kon.) | | | Praha – Česko U16 | 2:0 (kon.) | | | Pardubický kraj – Jihočeský kraj | 10:0 (kon.) |
Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj | 16:0 (kon.) | | | Královéhradecký kraj – Česko U16 | 1:0 (po s.s.) | | | Praha – Jihomoravský kraj | 1:0 (kon.) |
konec
Pardubický kraj
10:0
(8:0, 2:0)
Jihočeský kraj
18:39
|
Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Sedlák – 1 min., podražení).
|
|
18:07
|
Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Kantor – 1 min., podražení).
|
|
10:13
|
Vyloučení v týmu Jihočeský kraj (Jan Grausa – Trestné střílení, podražení).
|
Branky a nahrávky:
1. Kantor (Kořínek), 4. Kořínek (Kantor), 5. Martínek, 6. Kořínek, 9. Kantor (Lux), 11. Lux, 11. Martínek (Kachlík), 11. Martan (Fišer), 17. Synek (Kachlík), 20. Martínek
Rozhodčí: Dubský, Málek
Diváci:
Neproměněná penalta:
Pardubický kraj:
Čerbák, Trnečka – Bečička, Havlík, Švec, Rampír, Uhlíř, Hlaváček, Martan, Sedlák, Král, Šmídek, Kořínek, Synek, Lux, Fišer, Kantor, Koudela, Martínek, Korec, Kukla, Kupka, Kachlík
Náhradníci:
Trenér:
Jihočeský kraj: Kubrt, Končítek – Španík, Frajkowski, Pfeiferová, Kočí, Šosty, Fojtík, Halouzka, Podhradský, Suchánek, Španík, Palzer, Korynta, Fojtík, Osička, Pastorek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Jihočeský kraj: Kubrt, Končítek – Španík, Frajkowski, Pfeiferová, Kočí, Šosty, Fojtík, Halouzka, Podhradský, Suchánek, Španík, Palzer, Korynta, Fojtík, Osička, Pastorek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Dubský, Málek
Diváci:
Kristýna Butašová