Brazílie – Paraguay 0:0 (4:3 po pen.) | Venezuela – Argentina 0:2 (kon.)
Venezuela
0:2 (0:1)
Argentina
Pátek 28.06.2019, 21:00 • Estádio do Maracanã, Rio de Janeiro • Copa América • Čtvrtfinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:03:26)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 2:7. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:15.

Je konec. Argentina v tomto čtvrtfinále vítězí nad Venezuelou 2:0 a v semifinále se utká s Brazílií.
    První poločas byl spíše zklamáním, jelikož se hra velice kouskovala a k vidění byl velký počet faulů. O jedinou trefu se postaral v 10. minutě skvělou patičkou Lautaro Martínez. Od té doby jsme nebyli svědky ničeho vážnějšího.
    Druhá polovina zápasu nabídla o něco atraktivnější fotbal a hlavně byla u míče častěji Venezuela. Hosté si dokázali vytvořit dvě vážnější šance, ale ani jedna nebyla potrestána a v 75. minutě se tak z dorážky po velké chybě brankáře prosadil Lo Celso, který poslal hosty do dvoubrankového vedení.

90+6

90+5
    Posléze ještě Soteldo uviděl žlutou kartu za nesportovní chování.

90+5
    Yeferson Soteldo se poslední minuty snaží centrovat míče z levé strany, což se mu daří, ale nemohou najít adresáta.

90+4
    Hosté získali míč na své polovině a nyní si v chůzi přihrávají ve středu hrací plochy.

90+3
    Argentina zvolila velice pomalé tempo, ovšem v obranné fázi jeden na sto procent a Venezuela stále neví jak a kudy.

90+2
    Posléze se k balónu sice dostala Venezuela, která to zkusila po levé straně a opět se dožadovala penalty, ale ani tentokrát sudí neukázal na pokutový puntík.

90+1
    Hosté drží míč na polovině soupeře, kde nyní získali autové vhazování a hlídají si tak konec zápasu.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    Rondón se snažil zakončit na zadní tyči, ale ani tentokrát se k míči nedostal, jelikož obrana soupeře odkopla míč.

90
    Yeferson Soteldo se vehementně dožadoval penalty, když jeho centr zblokoval rukou de Paul, ale ten jí měl u těla a následuje rohový kop.

89
    Argentinci mohli zatlouct hřebík do rakve, ale Di María po přihrávce Messiho nedokázal zakončit.

88
    Venezuelané se sice snaží, ovšem pomalu jde vidět, že ve svých hlavách už tento zápas prohráli.