Skalica – Vítkovice 4:1 (kon.) | Osijek – Ostrava 1:1 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 1:1 (kon.)
Arsenal Tula – Příbram 0:0 (kon.) | Pardubice – Trenčín 4:3 (kon.) | Poprad – Podbrezová 0:0 (zruš.)
Karabach – Plzeň 2:2 (kon.) | Dynamo – Sparta 1:1 (kon.) | Apollon Limassol – Liberec 1:2 (kon.)

Liberec právě vstřelil branku!
    Liberec přesilovku využívá opravdu rychle a dostává se do vedení! Autorem branky je KAMSO MARA!

68
    Kyperský celek si celou situaci komplikuje! Jeden z hráčů totiž viděl červenou kartu.

58
    Liberec dokázal o deset minut později vyrovnat! Autorem branky je JAKUB PEŠEK!

48
    Apollon právě vstřelil branku!
    Krátce po začátku druhého poločasu se kyperský celek dostává do vedení! Autora branky doplníme později!

46

45

1

Apollon Limassol FC: Mall, Pedro, Yuste, Selimović, Vassiliou, Sachetti, Marković, Pittas, Sardinero, Popoulis, Zelaya

FC Slovan Liberec: Knobloch – Fukala, Lehoczki, Karafiát, Hybš – Breite, Nešičký – Ondráček, Micovčák, Potočný – Musa.

Oba týmy prožívají spíše smíšené pocity během přípravy. Slovan Liberec před startem nové sezóny opustili tahouni Libor Kozák a Jan Sýkora. Také trenér Hornyák už na lavičce Slovanu nepokračuje. Během přípravy si Slovan dokázal poradit s Linzem, který porazil 3:1. Kromě toho však uhrál jen remízu 1:1 s Varnsdorfem.

Apollon Limassol zahájil přípravu o něco dříve. Proto už má kyperský celek odehrána hned tři utkání. Nejprve porazil Amstetten. Ve druhém duelu uhrál remízu 1:1 s Crvenou Zvezdou. Naposledy však nestačil na Dynamo Moskva.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z přátelského utkání mezi Apollonem Limassol a Slovanem Liberec. Výkop je stanoven na 18 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.