Skalica – Vítkovice 4:1 (kon.) | Osijek – Ostrava 1:1 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 1:1 (kon.)
Arsenal Tula – Příbram 0:0 (kon.) | Pardubice – Trenčín 4:3 (kon.) | Poprad – Podbrezová 0:0 (zruš.)
Karabach – Plzeň 2:2 (kon.) | Dynamo – Sparta 1:1 (kon.) | Apollon Limassol – Liberec 1:2 (kon.)

Liberec právě vstřelil branku!
    Liberec přesilovku využívá opravdu rychle a dostává se do vedení! Autorem branky je KAMSO MARA!

68
    Kyperský celek si celou situaci komplikuje! Jeden z hráčů totiž viděl červenou kartu.

58
    Liberec dokázal o deset minut později vyrovnat! Autorem branky je JAKUB PEŠEK!

48
    Apollon právě vstřelil branku!
    Krátce po začátku druhého poločasu se kyperský celek dostává do vedení! Autora branky doplníme později!