Žďár n/S – Humpolec 1:2 (kon.) | Start Brno – Vrchovina 1:5 (kon.) | Želetava – Tasovice 2:4 (po pr.)
Skaštice – Blansko 2:2 (3:2 po pen.) | Olešnice – Nové Sady 1:0 (kon.) | Polanka n/O – Nový Jičín 0:3 (kon.)
Frýdlant n/O – D. Benešov 0:2 (kon.)
1. FC Olešnice u Bouzova
1:0 (0:0)
FK Nové Sady
Sobota 27.07.2019, 17:00MOL Cup • Předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1. FC Olešnice u Bouzova: Snášel – R. Zapletal (K), Pospíšil, Machalický, Rýznar, Pecháček, Kolomazník, Novák, Puchr, Šichor, Knápek
    Náhradníci: Kusý – Malínek, Havlíček, Sasák, Kapl, D. Zapletal, Kováč

FK Nové Sady: Zbořil – J. Smrček, M. Smrček, Škoda, Novotný, Filípek, Krátký, Baďura, Pošusta, Šuba, Drábek
    Náhradníci: Šarman – Boukhatem, Škrabal, Nguyen

Rozhodčí: Kolář – Nejezchleb, Julínek.

1

19
    V Olešnici zatím platí bezbrankové skóre, hosté před malou chvílí zahrávali přímý kop, ale branku Snášel z něj neohrozili.

42
    V Bouzově se zatím stále čeká na první branku a poločas se pomalu chýlí ke svému konci.

45

V prvním poločase jsme zatím na branku čekali marně. Uvidíme, co přinese druhá polovina hry.

46

46
    Novotného nahradil Filípek.

52
    Olešnice právě vstřelila branku!
    Domácí tým se dostává do vedení po trefě LUKÁŠE MALÍNKA.

90

Olešnice u Bouzova nakonec těsný náskok udržela až do konce a těší se z postupu do prvního kola. (19:01:27)