Králův Dvůr – Štěchovice 3:2 (kon.) | Benešov – Táborsko 1:3 (kon.)
konec
SK Benešov
1:3 (0:2)
FC MAS Táborsko
Pátek 09.08.2019, 18:00Česká fotbalová liga (A) • 1. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (19:50:14)
   
  Je dobojováno! Táborsko se po sestupu z druhé nejvyšší soutěži představilo na půdě České fotbalové ligy velmi působivým výkonem. Jihočeši celý zápas dominovali a rozhodně mohli zvítězit i větším rozdílem. Bez vyloučeného Vosáhla hrající Benešov inkasoval hned zkraje druhého poločasu gól na 0:3, díky hostujícímu polevení sice snížil Urban, ovšem k další dramatizaci vcelku jednostranného střetnutí už nedošlo.
   
  90+1
  Konec zápasu.
   
  90
  Jiří Smetana fauloval ve středovém kruhu, nicméně následný nákop letěl pouze na hráče přistiženém v postavení mimo hru.
   
  89
  Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Stephano de Almeida, přichází Jaroslav Větrovský.
   
  87
  Dominik Pedro na centr z pravé strany ale nedosáhl a stejně na tom byli i jeho spoluhráči, kteří byli dobře pohlídání.
   
  86
  Hráči Táborska si rozmysleli posun vpřed a po ztrátě míče se museli rychle vracet. Domácí svůj postup ale také zastavili a musí si vystačit se získaným rohem.
   
  85
  Kučera ztratil míč v dosti nebezpečných místech. Aktivně presující Urban ho ale taktéž nezkrotil, takže nemohl pomýšlet na střelu z nějakých dvaceti metrů.
   
  84
  De Almeida si došel pro faul a Táborsko může šetřit další cenné vteřinky při kombinaci na vlastní polovině.
   
  82
  Velezkušený Jakub Navrátil si zkontroloval nákop za obranu a s s protihráčem na zádech odkopl míč směrem ke skupince táborských fanoušků.
   
  81
  Benešovu se povedlo snížit, ale od té doby se nemůže ani na chvíli dostat na útočnou polovinu. Na té vlastní naopak Rotbauer úspěšně čelil střele Emmanuela Tolna.
   
  79
  Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Michael Azilinon, přichází Martin Sklenička.
   
  78
  Když to nešlo centrem, tak jeden z hostů vypálil z delší vzdálenosti. Rotbauer si toho ale byl vědom a skokem k pravé tyči míč vyrazil.
   
  77
  O chvíli později z levé strany centroval sám Havrda. Balónu ale dal moc razance a posílal do prostoru, kde neměl jediného spoluhráče.
   
  76
  Havrda tentokrát přenechal míč po křídle běžícímu Musiolovi, jehož centr zaplul přesně do náruče neobtěžovaného Rotbauera.
   
  75
  Ještě jednou Šimon Havrda, který byl na levém okraji velkého vápna úplně sám. Přesto všechno se mu nepovedlo pravačkou dostat míč pod horní tyč.
   
  74
  Havrdův centr zleva nebezpečný nebyl. Stejně tak následný dalekonosný pokus, jenž byl v pokutovém území zablokován.
   
  73
  Hodně neurovnaná pasáž na útočné polovině Táborska skončila výrazně nepřesným pasem k levé postranní čáře. Benešov hned po autu balón taktéž odevzdal.
   
  71
  Jihočeši ihned po gólu přepli do útočnějšího módu. Ani po standardní situaci z nepalebného prostoru však nevymysleli sebemenší ohrožení Rotbauerovy brány.

  Michal Břuchanský

  Branky: 67. Urban – 30. Toutou, 35. Toutou, 49. Musiol

  Karty:   13. Vrňák (BNS)   19. Vosáhlo (BNS)


  SK Benešov: Rotbauer – Lupač, Vosáhlo, Filip, Pedro, Engelmann (57. Procházka), Turek (C) (57. Urban), Azilinon (79. Sklenička), Lauricella (61. Srb), Krasnyanyk (61. Zoubek), Vrňák.
  Náhradníci: Tetour – Urban, Procházka, Sklenička, Srb, Zoubek.

  FC MAS Táborsko: Zadražil – Penc, Navrátil, Toutou (68. Havrda), Tolno, Musiol, Vozihnoj (68. Rydval), Conde, Smetana, de Almeida (89. Větrovský).
  Náhradníci: Pecháček – Rydval, Ngimbi, Havrda, Větrovský, Diarra.

  Rozhodčí: Hájek – Raplík, Jansa

  Diváci: 288