Zlín – Slavia 3:2 (kon.) | Přerov – Vsetín 1:3 (kon.)
konec
HC ZUBR Přerov
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Úterý 13.08.2019, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Zubr Cup
Předzápasové kurzy: 2.57 4.5 2.0
Partner:
   
  50:41
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Všechno započalo tím, že MICHAL HRYCIOW tak tak zvládl uchránit postavení v pásmu před napadajícím Svobodou. Hráči Vsetína si poté vyměňovali kotouč mezi sebou, až v momentě, kdy trest Dvořáka končil, napřáhl ke střele Dudáš, jehož střelu právě Hryciow stojící v mezikruží protečoval za Šimonů. Asistence: Martin Dudáš, Martin Procházka.
   
  44:19
  Přerov právě vstřelil branku!
  Nádherný gól v podání DARKA HEJCMANA! Ten nejprve nezakončil dobře přečíslení 3 na 2, když trefil protihráče, o chvíli později už ale vyjížděl s pukem od rohu kluziště, prostrčil si hokejku mezi nohama a luxusně zpoza své pravé nohy zakončil pod víko! Signalizovaný trest se tímto ruší. Asistence: Jiří Goiš.
   
  34:12
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Půl hodiny jsme v MEO Aréně čekali na gól a nyní tu máme hned dva během ani ne minuty hry! Vsetínští hráči se dostali do přečíslení, v němž Vlastimil Dostálek volil střelu. Šimonů však nešťastně betonem vyrazil puk do míst, kde pohotově do odkryté klece mohl dorážet VÍT JONÁK. Asistence: Vlastimil Dostálek.
   
  33:25
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Čekání na první gól je u konce! Množství hráčů obou týmů se sešlo před brankou Šimonů, který se rázem ocitl v sedě na zemi a na dorážejícího ADAMA HOŘANSKÉHO již nemohl stačit! Asistence: Radek Jeřábek.

  Daniel Doležal

  Branky a nahrávky: 45. D. (Goiš) – 34. Hořanský (Jeřábek), 35. Jonák (Dostálek), 51. Hryciow (Dudáš, Procházka)


  HC ZUBR Přerov: Petrásek (31. Šimonů) – Krisl, Černý, Šnajnar, Zbořil, Pohl, Kleiner, Dřímal – Navrátil, Pšurný, Doležal – Číp, Hejcman, Moučka – Dvořák, Sýkora, Goiš – Peterka, Kočica, Svoboda
  VHK ROBE Vsetín: Bláha (31. Sachr) – Slováček, Teper, Dudáš, Hryciow, Drtina, Ondračka, Jeřábek, Holomek – Jonák, Pechanec, Dostálek – Klímek, Rehuš, Procházka – Karafiát, Volf, Doktor – Hořanský, Šilhavý, Vašenka

  Rozhodčí: Kašík, Sedlák – Blažek, Solař