Tlačová konferencia prezidenta SZĽH M. Šatana | (kon.) | | | Tisková konference Českého svazu házené | (kon.) |
Tisková konference HC Dynamo Pardubice | (kon.) | | | Tisková konference TJ Sokol Nové Veselí | (kon.) |
11. etapa: Saint-Palais - Urdax-Dantxarinea | Vítěz: Miguel Iturria (Euskadi-Murias) (kon.) |
Losování 3. kola poháru MOL Cup | (kon.) |
konec
Losování 3. kola poháru MOL Cup
Jakub Kopřiva
Los 3. kola MOL Cup:
Sokol Hostouň/FC Vysočina Jihlava - AC Sparta Praha
FC Viktoria Plzeň - FC Hlučín/MFK Vítkovice
FK Varnsdorf - FC Fastav Zlín
FC Slovan Liberec - 1. SK Prostějov
FK Baník Sokolov - SFC Opava
Baník Ostrava - Admira Praha/FC Hradec Králové
SK Slavia Praha - FC Slavoj Vyšehrad
FK Teplice - FK Fotbal Třinec
FK Mladá Boleslav - MFK Chrudim
SK Sigma Olomouc - SK Líšeň
SK Benešov - 1. FC Slovácko
MFK Karviná - Viktoria Žižkov
FK Chlumec nad Cidlinou - Bohemians Praha 1905
FK Loko Vltavín - SK Dynamo České Budějovice
TJ Jiskra Domažlice - FK Dukla Praha
FK Jablonec - Zbrojovka Brno
Sokol Hostouň/FC Vysočina Jihlava - AC Sparta Praha
FC Viktoria Plzeň - FC Hlučín/MFK Vítkovice
FK Varnsdorf - FC Fastav Zlín
FC Slovan Liberec - 1. SK Prostějov
FK Baník Sokolov - SFC Opava
Baník Ostrava - Admira Praha/FC Hradec Králové
SK Slavia Praha - FC Slavoj Vyšehrad
FK Teplice - FK Fotbal Třinec
FK Mladá Boleslav - MFK Chrudim
SK Sigma Olomouc - SK Líšeň
SK Benešov - 1. FC Slovácko
MFK Karviná - Viktoria Žižkov
FK Chlumec nad Cidlinou - Bohemians Praha 1905
FK Loko Vltavín - SK Dynamo České Budějovice
TJ Jiskra Domažlice - FK Dukla Praha
FK Jablonec - Zbrojovka Brno
SK Slavia Praha, AC Sparta Praha, FK Mladá Boleslav, FK Jablonec, FC Viktoria Plzeň, SK Benešov, FK Baník Sokolov, FK Varnsdorf, Slavoj Vyšehrad, MFK Chrudim, FC Slovan Liberec, FK Viktoria Žižkov, FK Chlumec nad Cidlinou, FK Loko Vltavín, SK Dynamo České Budějovice, FK Teplice, Bohemians Praha 1905, TJ Jiskra Domažlice, FK Dukla Praha, FC Baník Ostrava, FC Zbrojovka Brno, MFK Karviná, FC Fastav Zlín, Slezský fotbalový club Opava, SK Líšeň, SK Sigma Olomouc, 1. SK Prostějov, FK Fotbal Třinec, 1. FC Slovácko.
Ve druhém kole zbývá odehrát ještě tři zápasy, ze kterých vzejdou poslední tři týmy, které se kvalifikují do třetího kola.
4. září 2019 FK Admira Praha – FC Hradec Králové
4. září 2019 Hostouň – FC Vysočina Jihlava
10. září FC Hlučín – MFK Vítkovice
Sokol Hostouň/FC Vysočina Jihlava – AC Sparta Praha
FC Viktoria Plzeň – FC Hlučín/MFK Vítkovice
FK Varnsdorf – FC Fastav Zlín
FC Slovan Liberec – 1. SK Prostějov
FK Baník Sokolov – SFC Opava
Baník Ostrava – Admira Praha/FC Hradec Králové
SK Slavia Praha – FC Slavoj Vyšehrad
FK Teplice – FK Fotbal Třinec
FK Mladá Boleslav – MFK Chrudim
SK Sigma Olomouc – SK Líšeň
SK Benešov – 1. FC Slovácko
MFK Karviná – Viktoria Žižkov
FK Chlumec nad Cidlinou – Bohemians Praha 1905
FK Loko Vltavín – SK Dynamo České Budějovice
TJ Jiskra Domažlice – FK Dukla Praha
FK Jablonec – Zbrojovka Brno