Arménie – Itálie 1:3 (kon.) | Gibraltar – Dánsko 0:6 (kon.) | Irsko – Švýcarsko 1:1 (kon.)
Faerské ostrovy – Švédsko 0:4 (kon.) | Norsko – Malta 2:0 (kon.) | Rumunsko – Španělsko 1:2 (kon.)
Izrael – S. Makedonie 1:1 (kon.) | Bosna – Lichtenštejnsko 5:0 (kon.) | Finsko – Řecko 1:0 (kon.)
Norsko
2:0 (2:0)
Malta
Čtvrtek 05.09.2019, 20:45Kvalifikace ME • Skupina F

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (22:40:37)

Dnešní utkání je u konce. Domácí celé utkání rozhodli již v prvním poločase, když vstřelili dvě branky. Druhý poločas žádné větší šance nepřinesl, hosté si nedokázali vytvořit žádné dobré příležitosti, a proto Norové dnes berou tři body do tabulky.

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 10:0. Střely mimo: 4:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:6.

90+3

90+2
    Odegaard ještě zkoušel ránu z velké dálky, která nakonec skončila těsně vedle levé tyče.

90+1
    Akce Norů po levém křídle zastavena pozornou obranou Malty. Míč míří k brankáři Bonellovi.

90
    V druhém poločase nastavuje hlavní rozhodčí stejně jako v tom prvním tři minuty navrch!

89
    Malťané ještě zkoušejí poslední dlouhé balóny do prostoru malého vápna, ale ani toto zatím nikam nevede.

87
    Když už to vypadalo, že by to mohlo vyjít, tak u postranní čáry fauloval se sedmnáctkou příchozí Effiong.

86
    Hosté měli k dispozici rohový kop, který také žádné nebezpečí nepřinesl. Fotbaslité Malty začínají míče pouze nakopávat do vápna Norska, což zatím nikam nevede.

85
    Do konce základní hrací doby zbývá zhruba pět minut, domácí si své vedení prozatím bez problémů hlídají.

84
    Zakončení Elyounoussiho skončilo v boční síti, norský forvard střelu z úhlu nezvládl.

82
    Obě strany stále hodně ztrácejí, na hřišti předvedené hře prozatím nepomohli ani střídající hráči.

81
    Útočný faul od domácího kapitána, následuje rozehrávka před půlícím kruhem.

79
    Statistiky zápas vystihují. Norsko dnes vystřelilo na branku Malty devětkrát, zatímco hosté se k přímému ohrožení nedostali ani jednou.

78
    Až teď vidíme od hostů první náznaky napadání a agresivní hry. Otázka, zda to nyní není pozdě.