Estonsko – Bulharsko 0:4 (kon.) | Gruzie – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Andorra – Rakousko 1:3 (kon.)
Skotsko – San Marino 2:0 (kon.) | Portugalsko – Gibraltar 4:0 (kon.)
Skotsko
2:0 (2:0)
San Marino
Čtvrtek 05.09.2019, 20:30 • Simple Digital Arena (Paisley). • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji krásnou dobrou noc. (22:26:19)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 12:0. Rohy: 11:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:8.

Skotové si tak připisují v prvním klání kvalifikace o ME do 21 let první vítězství, avšak pokud se chtějí měřit i se silnými celky, budou muset hodně zabrat.

Tak druhá půle nakonec branku nepřinesla a mladí Skotové mohou být hodně rádi za dva vstřelené góly z prvního poločasu. Domácí sice i ve druhé části měli šance, ale buď stříleli mimo, případně zasáhl De Angelis. To Robby McCrorie neměl prakticky žádný těžký zásah.

90+3

90+2
    Domácí kontrolovali míč, ovšem teď se provinili faulem a musí se stáhnout ke své bráně.