Estonsko – Bulharsko 0:4 (kon.) | Gruzie – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Andorra – Rakousko 1:3 (kon.)
Skotsko – San Marino 2:0 (kon.) | Portugalsko – Gibraltar 4:0 (kon.)
Gruzie
4:0 (2:0)
Lichtenštejnsko
Čtvrtek 05.09.2019, 17:00Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (18:52:13)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 6:1. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:15.

Je konec! Gruzie zvládla vstup do kvalifikační skupiny a poráží Lichtenštejnsko vysoko 4:0. Lichtenštejnsko totiž působilo hodně ustrašeným dojmem a nedostávalo se na polovinu domácích. Gruzie se tak dostala do tlaku, který zužitkoval Kavtaradze! O šest minut později se ještě trefil Samurkasovi. Hned na úvod druhé půle se prosadil Arabidze a dvacet minut před koncem napsal gólovou tečku Bughridze.

90+3

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Duel se už pouze dohrává. Gruzie kombinuje s míčem na kopačkách a užívá si závěr duelu.

88
    Hosté se přeci jen dostali do blízkosti pokutového území soupeře. Ospeltovu ránu ale domácí obrana srazila do bezpečí.

86
    Andronikašvili střílel zpoza velkého vápna, ale jeho pokus prosvištěl nad břevnem.

84
    Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Samurkasovi, přichází Andronikašvili.
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Koller, přichází Schreiber.

82
    Žlutou kartu dostává Kitejšvili (Gruzie).

80
    Kobouri uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a odehrál míč mimo nebezpečný prostor.

78
    Dnešní duel se už pouze dohrává. Lichtenštejnsku se moc nedaří brzdit kombinaci domácího mužstva.

76
    Ločošvili fauloval na polovině hřiště Kollera a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.

74
    Domácí jsou navíc nadále velice aktivní. Samurkasovi se dostal do zakončení a jeho ránu musel zablokovat Ospelt.
    72. BUGHRIDZE - 4:0

72
    Gruzie právě vstřelila branku!
    Exhibice domácího mužstva nadále pokračuje! IRAKLI BUGHRIDZE si naběhl na Silagadhzeho přihrávku a bez přípravy uklidil míč do sítě!