5:3 (3:0)
MFK Chrudim
Čtvrtek 05.09.2019, 17:00 • Čelákovice • Přípravný zápas

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (18:44:10)

Slavia ve druhém poločase přidala hned na začátku dvě branky, když se trefil Škoda z penalty a následně Tecl. Pak se probudila Chrudim a dala dokonce tři branky. Nejdříve se v 67. minutě prosadil Vašulín, na jeho trefu navázal za 10 minut Krčál. A právě Krčál nahrál na poslední branku zápasu Rybičkovi.
    Slavia příště hraje 14.9. doma se Slováckem. Chrudim 13.9. míří do Jihlavy.

90

90
    Po pravé straně utekl Holeš a nahrával pod sebe do vápna. Tam byl Langhamer, který míč poslal nad branku.

89
    Zleva centroval do vápna Langhamer, ale jeho centr skončil pouze na hlavě hostujícího obránce.

87
    Zelený posílal dlouhý nákop dopředu, ale pro Tecla to byl moc dlouhý míč.

85
    Chrudim branka evidentně nabudila, protože se dopředu hned hnal Rybička, ale u míče byl dřív Radotič.
    83. RYBIČKA - 5:3

83
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Krčál poslal ze středu hřiště nádhernou nahrávku dopředu pro PETRA RYBIČKU, který míč nekompromisně poslal do branky Slavie – 5:3.

82
    Zelený posílal centrovaný míč do vápna na Tecla, který si ovšem před hlavičkou pomohl rukou a fauloval.

80
    Hora sebral míč soupeři a mířil sám na branku, následně nepochopitelně zpomalil a o míč přišel.

79
    Holeš do vápna posílal další centr, který však skončil pouze v rukavicích hostujícího brankáře.
    77. KRČÁL - 5:2

77
    Dostálek ve vápně našel JAKUBA KRČÁLA, který z velkého úhlu vystřelil a byl odměněn – 5:2.

76
    Slavia kombinuje s vlastním brankářem.

74
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Škoda, přichází Toula.
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Van Buren, přichází Krišťan.

74
    Míč do vápna centroval Dostálek, ale jeho centr vyboxoval Radotič.

73
    Provod fauloval Krčála, přímo kop pro hosty z pravé strany.

72
    Van Buren kličkoval zbytečně na středu hřiště, ale o míč přišel, takže dopředu jde Chrudim.

Ondřej Černý

Branky: 19. Holeš, 29. Hora, 35. Tecl, 50. Škoda (pen.), 56. Tecl – 67. Vašulín, 77. Krčál, 83. Rybička

SK Slavia Praha: Kovář – Holeš, Kúdela, Frydrych, Zelený – Van Buren, Hora, Takács, Provod – Škoda, Tecl
    Náhradníci: Radotič, Toula, Langhamer, Krišťan, Ševčík