Eibar – Espanyol 1:2 (kon.) | Alavés – Sevilla 0:1 (kon.) | Celta Vigo – Granada 0:2 (kon.)
Valladolid – Osasuna 1:1 (kon.) | Real Betis – Getafe 1:1 (kon.)
Real Valladolid
1:1 (0:0)
CA Osasuna
Neděle 15.09.2019, 18:30 • Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid) • Španělská LaLiga • 4. kolo

Z tohoto pohledného duelu je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme krásný zbytek nedělního večera. Na viděnou. (20:31:16)

V dalším kole zajíždějí fotbalisté Valladolidu na půdu Villarrealu. Pamplona doma přivítá Betis.

Valladolid je po čtyřech odehraných zápasech s pěti body na dvanáctém místě tabulky. Osasuna figuruje po třetí letošní remíze s šesti body na deváté příčce.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 4:11. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:10.

Ofenzivně laděné utkání mezi Valladolidem a Osasunou končí zřejmě spravedlivou remízou 1:1! Domácí šli v 65. minutě do vedení, když se po necelých dvou minutách pobytu na hřišti trefil krásnou střelou z přímého kopu Hervías, hosté ovšem necelých deset minut před koncem čisté hrací doby srovnali, když se prosadil po výborné přihrávce před branku rovněž střídající hráč – Ibáñez. Osasuna sahala v závěru duelu dokonce po třech bodech, Ávila ale ve dvou velkých možnostech nemířil přesně. Body se tak dělí rovným dílem.

90+3
    90+2. Ávila neuspěl ani v další možnosti.

90+2
    A další velká šance Ávily! Po centru z levé strany hlavičkoval hostující útočník těsně vedle pravé tyče!
    90+1. Výborný zákrok Masipa.

90+1
    Za obranou se zjevil sám před Masipem Ávila, ten ale jeho zakončení na vzdálenější tyč vyráží mimo! Skvělý zákrok domácího brankáře!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví utkání o dvě minuty.

90
    Vysoký balon vyslaný z pravé strany hřiště vyboxoval Martínez mimo velké vápno.

88
    Po centru z levé strany se k hlavičce dostal David García, Masip ale jeho zakončení chytá před brankovou čárou do rukavic.

87
    Osasuna vybojovala na protějším konci hřiště rohový kop, s jehož rozehráním vůbec nepospíchá. Je patrné, že hosté by byli se získaným bodem spokojeni.
    86. Guardiola pálil vedle.

86
    K zajímavé střele se dostal Sergio Guardiola. Jeho přízemní skákavý pokus z hranice šestnáctky ale prosvištěl kolem pravé tyče. Stadionem to jen zahučelo!

85
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Fran Mérida, přichází Jon Moncayola.

82
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Sandro Ramírez.
    81. Robert IBÁÑEZ - 1:1