Uničov – Hlučín 0:0 (kon.) | Ostrava B – Vel. Meziříčí 4:2 (kon.) | Slovácko B – Zlínsko 0:0 (kon.)
Blansko – Olomouc B 3:1 (kon.) | Zlín B – D. Benešov 6:3 (kon.)
FK Blansko
3:1 (2:0)
SK Sigma Olomouc B
Neděle 15.09.2019, 10:15 • Blansko, Údolní • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

Děkuji vám za pozornost, přeji pěkný zbytek neděle. (12:18:51)

Zápas je u konce. Blansko v utkání dvou celků ze špičky tabulky poráží rezervu Olomouce 3:1. Branky zajistil v 5. minutě Filip Žák, v 22. minutě vstřelil branku Martin Sedlo. V druhé půli zvýšil na 3:0 v 59. minutě Pavol Ilko. Skóre ještě pozměnil Milan Kerbr z druhého pokutového kopu, který byl tentokrát úspěšný. První penaltu neproměnil Yunis, který nedokázal prostřelit Martina Doležala. Blansko tak bere důležité tři body a posouvá se na první místo v MSFL.

90+3

90+2
    Z něj ale hosté nic nevymysleli, naopak si pomohli nedovoleně a Blansko si už zápas pohlídá, jelikož bude rozehrávat.

90+2
    Nepřesný odkop Hušky daroval hostům roh.

90+1
    Bednář si teď vysloužil potlesk od domácího publika za pěknou individuální akci.

90
    Grygar si pomohl nedovoleně a vidí žlutou kartu!

90
    Přerovský se snažil podržet míč u rohového praporku. Hosté ho o míč ale obrali.

88
    Střídání na straně domácích. Odešel Kopičár, nahradil ho Bednář.

86
    Tým Olomouc B právě vstřelil branku!
    Míč si postavil MILAN KERBR a svou střelou do šibenice nedal domácímu gólmanovi šanci!

85
    Penalta pro hosty!

85
    Domácí gólman teď podržel svůj tým, když vychytal prudkou střelu Olomouckých.

83
    Traore nahrál na volného Paděru. Skákavá střela letěla mimo tři tyče.

83
    Střídání na straně hostů. Odešel Spáčil, nahradil ho Grygar.

82
    Olomouc začíná domácí zatlačovat. Všech jedenáct hráčů je zalezlých na vlastní polovině.

81
    Baďurova střela letěla pár metrů nad.

80
    Nepřesná přihrávka Hanáků. Blansko bude házet aut.

78
    Olomouc se snaží vymyslet, jak se dostat do vápna domácího celku. Teď zkusili nákop na Yunise, ale nic z toho nebylo.