Přerov – Vsetín 4:2 (kon.) | PZ Kladno – Hvězda Praha 2:3 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Slavia 2:4 (kon.)
Vítkovice – Zlín 6:4 (kon.) | Sparta – Kladno 4:6 (kon.) | Třinec – Poruba 7:0 (kon.)
Jihlava – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Technika Brno 9:3 (kon.) | Kometa Brno – HK MD Šumperk 11:1 (kon.)
Olomouc – Havířov 1:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 6:4 (kon.) | Tábor – Mountfield HK 2:8 (kon.)
K. Vary – Plzeň 1:4 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
6:4 (2:3, 2:1, 2:0)
Berani Zlín
Čtvrtek 26.09.2019, 17:00 • Ostravar Aréna • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

PSG Berani Zlín
    Lukáš Chludil – 4 zápasy – 18 bodů (8+10)
    PSG Berani Zlín – HC Olomouc 4:1

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Münch) – Bystroň (A), Bialy, Machů, Puchala, Řepa, Vřeský – Holaník (A), Kotásek, Přibyl, Krejsa (C), Petr, Rajčan, Schauer, Melovský, Ryšavý

PSG Berani Zlín: Hamrla (Synek) – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek (C) – Chludil (A), Broža, Tomeček, Ševčík, Gerych, Mojžíš, Heš, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel (A), Jecho, Lavička

Rozhodčí: D. Čahoj – M. Zicháček, V. Hladík.

00:01

00:15
    První střelu v zápase vyslal domácí Rajčan, Hamrla si s ní ale poradil.

00:32
    Na druhou stranu se hned dostal Zlín, Ševčík poslal puk před bránu osamocenému Chludilovi, ten zakončil pouze mezi betony Bartošáka.

02:24
    Hosté opět vracejí kotouč do útočného pásma.

03:01
    Krejsa vlastním tělem zblokoval pokus Ševčíka.

03:30
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    DOMINIK PETR posílá Vítkovice po nenápadné akci, kdy puk do brány projel pod Hamrlovým betonem, do vedení 1:0. Asistence: Martin Ryšavý, Michal Bystroň.

04:40
    Ryšavý projel přes střední pásmo a poté z mezikruží vypálil, nicméně Hamrla měl betony dobře připravené a puk vyrazil.

05:47
    Zakázané uvolnění domácích.

06:00
    Hosté se sice dostali do útočného pásma, ale tam o puk přišli, a tak domácí míří k Hamrlově bráně.

06:27
    Když hosté přišli o kotouč, hned se ho zmocnili domácí a vyplatilo se. Dobře postavený ALEX KOTÁSEK dostal přihrávku od Rajčana a vyslal střelu z mezikruží, Synek se už nedokázal přemístit a puk skončil za jeho zády. Asistence: Samuel Rajčan.

07:07
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Holaník – 2 min., faul kolenem).

07:18
    Zlín právě vstřelil branku!
    Chludil vyzkoušel pozornost Bartošáka střelou od modré, s tou si domácí gólman dokázal poradit. Jenže když puk vyrazil, dostal se k němu ONDŘEJ BROŽA, který se dokázal trefit do brány, a tak snižuje na 2:1. Asistence: Lukáš Chludil.

08:19
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Rajčan – 2 min., podrážení).

08:53
    Domácí se úspěšně osvobozují.

09:10
    Chludil je zpět v útočném pásmu a přemýšlí, jak vyzrát na Bartošáka.

09:45
    Ke střele se v oslabení dostal Přibyl, Hamrla jeho střelu vyrazil vyrážečkou.

10:19

11:02
    Na vhazování u branky Hamrly úspěšnější hosté, kteří se vydávají do útočného pásma.

11:23
    Zakázané uvolnění Zlína.

11:52
    Holaník získal v útočném pásmu puk, nic nevymýšlel a hned vypálil, střela byla ale moc vysoká, a proto jen proletěla nad bránou.

12:38
    Bartošák vyráží kotouč za bránu.

13:14
    Hosté vyrovnávají na 2:2. K puku se dostal ONDŘEJ BROŽA, který z levého kruhu vypálil, Bartošák už si myslel, že puk drží mezi svými betony, puk ale pomalu projel do brány. Asistence: Adam Čapka.

15:36
    Hosté udrželi útočné pásmo.

16:00
    Schauerovu střelu od modré schoval Hamrla pod svou lapačku, bude se vhazovat po jeho levici.

16:37
    Těsně vedle brány stál Holaník, který vyslal střelu, tu ale Hamrla zastavil.

16:58
    Chludilův pokus nebyl přesný a puk je za bránou.

17:30
    Kotásek získal v útočném pásmu puk a hned ho posílal před bránu, tam se ho zmocnila zlínská obrana.

18:35
    MICHAL TOMEČEK se zmocnil puku a pokusil se vyslat střelu, s tou si Bartošák nedokázal poradit, puk proletěl do brány, a tak se hosté necelou minutu a půl před koncem první třetiny dostávají do vedení. Asistence: David Lavička.

19:46
    Machů zastavil kotouč před Bartošákovou bránou.

20:00

Další třetina začne přibližně v 17:46.

Domácí vedli 2:0, jenže necelou minutu po druhém vstřeleném gólu se trefili i hráči Zlína, kteří tak snížili na 2:1. Poté vstřelil druhý gól Beranů Broža a bylo srovnáno na 2:2. Necelou minutu a půl před koncem první třetiny poslal Zlín do vedení Tomeček. Po první třetině vedou hosté 2:3.

20:01

20:01
    Střídání v týmu HC Vítkovice Ridera: ze hřiště odchází Bartošák, přichází Münch.

20:43
    Krejsovu střelu chytil Synek do své lapačky.

20:58
    Tomečkovi se nepodařilo dostat kotouč z obranného pásma.

21:22
    Hamrla si připisuje další zákrok.

21:25
    Vřeský vyslal hned po vhazování střelu, ta ale byla sražena vedle brány.

22:08
    Zakázané uvolnění Vítkovic.

22:08
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Mojžíš – 2 min., sekání).

22:39
    Velmi šikovnou střelou se do brány trefil MARTIN RYŠAVÝ, ten vypálil z mezikruží a puk se od levé tyče odrazil do brány. Asistence: Matěj Přibyl.

26:07
    Kotásek udržel kotouč v útočném pásmu a hledá své spoluhráče.

26:49
    Bystroň zblokoval střelu Sýkory od modré čáry.

27:16
    Nyní hráči bojují v útočném pásmu Vítkovic o puk, k puku se dostávají domácí.

27:50
    Píská se ofsajd Zlína.

28:04
    Machů před bránou zblokoval střelu Chludila.

28:14
    Do velké šance se dostal Frömel, Münch ale dokázal puk zastavit betonem.

28:55
    Vhazování před Hamrlou.

29:41
    Krejsa poslal zadovku na Schauera, který následně vypálil, puk má Hamrla v lapačce.

30:00
    Řepa posunul puk za Hamrlovu bránu. K puku se ale dostávají hosté, kteří se přesouvají do útočného pásma.

31:14
    Petr si pěkně objel všechny zlínské hráče, ale zklamalo ho nepřesné zakončení.

32:00
    Rajčanovu střelu vyrazil synek před sebe, kde se puku ujal zlínský obránce.

32:52
    Jecho obral v obranném pásmu Holaníka o puk a Berani se můžou vydat do útočného pásma.

34:10
    V obranném pásmu se puku ujal Laciga, který pak šikovně našel u modré čáry ŠIMONA FRÖMELA, ten jel sám na Müncha, kterého si položil a následně puk poslal do pravého horního rohu. Asistence: Adam Laciga.

35:45
    Münch rozehrál na Bialeho, ten ale o kotouč přišel.

36:12
    Kotásek rozehrává novou útočnou akci.

36:52
    Přibylův pokus z mezikruží si Hamrla raději schoval pod lapačku, bude se vhazovat po jeho levé ruce.

37:07
    Další vhazování před zlínským gólmanem.

37:31
    Melovský našel Holaníka, který následně vypálil, Hamrla byl ale připravený a puk má v lapačce.

37:49
    Domácí vyrovnávají na 4:4. MATĚJ PŘIBYL neměl moc práce, aby dostal puk do levé části brány, protože Hamrla byl po předchozím zákroku na pravé straně a nestihl se přesunout. Asistence: Dominik Petr, Michal Bystroň.

38:03

39:16
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Hamrla – 2 min., podrážení). Trest odpyká Ševčík.

39:49
    Nepřesnou střelu vyslal Ryšavý.

40:00

Další třetina začne přibližně v 18:31.

Po druhé třetině je stav vyrovnaný 4:4. Nejdříve vyrovnal na 3:3 Ryšavý. Poté se zlínští opět dostali do vedení, které jim ale dlouho nevydrželo. Protože po necelých čtyřech minutách už bylo zase srovnáno. Čeká nás třetí třetina, tak uvidíme, kolik gólů ještě padne.

40:01

40:16
    Domácí v ofsajdu.

40:19
    Na vhazování ve středním pásmu úspěšnější domácí, kteří se dostávají do útočného pásma.

41:09
    Chludil chtěl poslat přihrávku svému spoluhráči před bránu, na poslední chvíli puk zastavil Rajčan.

41:16

42:48
    Střelu Holaníka vyrazil Hamrla vysoko nad sebe.

43:40
    Frömel jel sám na bránu, nedovoleně ho ale zastavil Bialy. Otřesený zlínský hráč se pak dlouho zvedal z ledové plochy, naštěstí ale dokázal odjet na střídačku sám.

43:40
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Bialy – 2 min., hákování).

45:04
    Ryšavého pokus zastavil Hamrla betonem.

45:40

47:08
    Ryšavý tvrdou střelou přestřelil bránu Hamrly a k puku se dostává Zlín.

47:28

47:39
    Bude se vhazovat před Hamrlou.

47:52
    Ani jednomu týmu se teď nedaří zůstat déle u kotouče.

48:28
    Kotáskova střela byla zblokovaná a domácí se musí rychle vracet do obranného pásma, aby nevzniklo přečíslení.

48:57
    Další střelu vyslal Kotásek ze středního pásma, Hamrla ji zastavil betonem.

49:49
    Petr kličkuje za Hamrlovou bránou a posílá puk Přibylovi.

50:01
    Přibyl poslal přesnou přihrávku k modré čáře, kde byl ŠIMON BIALY, ten trefil levou tyč a od té se puk odrazil do brankoviště, domácí tak vedou 5:4. Asistence: Matěj Přibyl.

50:10

51:18
    Kotásek projel do útočného pásma a přihrál k modré čáře, kde čekal Řepa.

51:51

52:21
    Melovský vybojoval za Synkovou bránou puk a hledá spoluhráče, kterému by přihrál.