Lipt. Mikuláš – Poprad 4:3 (kon.) | Košice – Michalovce 3:0 (kon.) | Banská Bystrica – Trenčín 2:1 (po pr.)
Detva – Miskolc 3:1 (kon.) | HC Slovan – MAC Budapešť 3:0 (kon.) | Nové Zámky – Zvolen 2:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
MAC Budapešť
sk Úterý 01.10.2019, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Tipos Extraliga (SR) • 8. kolo

55:07
    Podrazenie v podaní Garáta a presilovka pre Slovan.

44:49
    Macaulay inkasuje menší trest za vrazenie na mantinel a k tomu automaticky i desať minút, Slovan si zahrá presilovú hru.

31:19
    Podrazenie Vandasa pri streľbe, dve minúty pre Klempu a presilovka pre Slovan.

27:32
    Zigo dve minúty za nedovolené bránenie, keď atakoval brankára hostí mimo bránkoviska a dve minúty za hrubosť, pomstiteľ Blake Orbán dve minúty za hrubosť. Presilovka pre hostí.

21:45
    Abdul hral bez povoleného výstroja, Slovan dosiahol gól, rozhodcovia ho neuznali a naviac tu máme vylúčenie hráča domácich.

20:53
    Napadnutie a na trestnú putuje Carlisle, presilovka pre Slovan.

14:42
    Seknutie a dve minúty pre Bondru, Slovan ide do trojky.

13:32
    Nedovolené bránenie a trest pre Abdula, presilovka pre hostí.

09:22
    Abdul ťahal puk na hokejke vpred, bol hákovaný, dve minúty pre Sofrona a presilovka pre Slovan.

Vladimír Korduliak

Branky a nahrávky: 23. Zigo (Bačik), 47. Kytnár (Meszároš, Štajnoch), 49. Puliš (Viedenský, Sersen)

HC Slovan Bratislava: Brust (Habal) – Bačik, Sersen (C), Štajnoch, Meszároš (A), Šedivý, Podlipnik, Hudec – Vandas, Zigo, Abdul – Puliš, Viedenský, Kukumberg (A) – Miklík, Kytnár, Bondra – Žitný, Urbánek, Matoušek – Jendek
    MAC Budapešť: Halász (Bálizs) – Macaulay (A), Reiter, Carlisle, McNally, Bl. Orbán, Garát – Bodó, Langkow (C), Br. Orbán (A) – Sofron, Pitt, Terbócs – Nagy, Stretch, Klempa – Szigeti, Majoross, Kreisz

Rozhodčí: Baluška, D. Konc st. – Jurčiak, D. Konc ml.

Diváci: 3.420