Ufa – Čerepovec 3:1 (kon.) | Soči – Omsk 4:3 (po pr.)
Pátek 04.10.2019, 18:30 • Bolšoj Ice Dome, Soči • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:24:18)

Na soupiskách obou mužstev nefigurují čeští nebo slovenští hokejisté.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

HK Soči: 24

Avangard Omsk: 25.

Dnešní duel měl fantastické vyvrcholení. Soči se již od druhé třetiny dokázalo svému soupeři vyrovnat, ale gólově to nebylo ono. Vše ale přišlo ve třetí třetině, v níž domácí nasázeli soupeři tři góly, čímž si vynutili prodloužení. V němž šli hosté do oslabení, čehož využilo Soči ke vstřelení rozhodujícího gólu.

61:19 Malte STRÖMWALL - 4:3

61:19
    Soči právě vstřelilo branku!
    Obrat dokonán! Z 0:3 na 4:3, bravo Soči! MALTE STRÖMWALL mužem zápasu, první domácí gól dal, na veledůležitý vyrovnávací přihrával a rozhodující gól sám dal, když po přihrávce Šmeljova prostřelil z levé strany Bobkova. Asistence: Simon Bertilsson a Sergej Šmeljov.

61:04
    Soči má tak v prodloužení minimálně dvouminutovou přesilovou hru čtyři na tři, dokáží toho domácí využít?

61:02
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Ville Pokka – 2 min., podrážení).

60:40
    Soči v útočném pásmu, hraje se ve čtyřech na obou stranách.

60:18

60:01

Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo, Omsk ve třetí třetině trestuhodně prohospodařil tříbrankový náskok, Soči se heroickým výkonem dostalo do zápasu a nakonec i k vyrovnání, kdo bude brát bod navíc?

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:21 Robert ROSÉN - 3:3

59:21
    Domácí vyrovnávají při power play! Dělovka Strömwalla se odrazila od zadního mantinelu, přímo na levou stranu před ROBERTA ROSÉNA, který pohotově trefuje odkrytou část branky. Asistence: Malte Strömwall a Kirill Kapustin.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 44. Strömwall (J. Alexandrov, Šmeljov), 49. D. Alexandrov (R. Rosén), 60. R. Rosén (Strömwall, Kapustin), 62. Strömwall (Bertilsson, Šmeljov) – 8. Pivcakin (K. Semjonov), 10. Klinkhammer (Andrighetto, Šumakov), 37. Klinkhammer (Ščerbak)

HK Soči: Šikin (A. Achmetov) – D. Alexandrov, Bertilsson, Pogorišnyj, A. Petrov (A), Jelizarov, J. Alexandrov, Gordějev – Strömwall, R. Rosén, Šmeljov – Lugin, Krikunov (C), Collins (A) – Točickij, Starkov, Altybarmakjan – Rachimullin, Tomilin, Archipov – Kapustin.
    Avangard Omsk: Bobkov (Sudnicin) – Pokka, Bondarev, Pivcakin, Vojnov, Martynov, Manuchov, Spicenko – Andrighetto, Ščerbak, K. Semjonov – Šumakov, Beck (A), Klinkhammer – Dědunov, Stas (C), A. Potapov (A) – Gračjov, Pjanov, Košelev.

Rozhodčí: Bělov, Birin – Ivanov, Černyšev

Diváci: 7 255