Novosibirsk – Barys 0:2 (kon.) | Jokerit – Minsk 3:2 (kon.) | Kazaň – CSKA Moskva 2:5 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Salavat Julajev Ufa.
    Autorem vítězného nájezdu je DMITRIJ KUGRYŠEV, který proměnil svůj pokus již v samém úvodu rozstřelu.

63:28
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Burmistrov – 2 min., držení).
    57:59 Radost domácích fanoušků byla předčasná

57:59
    Nižnij Novgorod se radoval z druhé branky. Po Howdenově zblokované střele se k puku dostal na levé straně Varnakov, objel branku, ale následně z otočky nedostal hrací předmět do sítě. Vše potvrdilo i video.
    52:01 Michail ORLOV - 1:1

52:01
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Torpedo se osm minut před koncem třetí části raduje ze srovnání stavu! Linus Omark chyboval ve středním pásmu, přišel o kotouč a poté už jen sledoval parádní akci domácích. Šenfeld předložil puk před branku MICHAILU ORLOVOVI, který dokázal prostřelit Karejeva k pravé tyči.
    39:16 Neuznaná branka Linuse Omarka

39:16
    Ufa právě vstřelila branku!
    Ufa se prosazuje těsně před koncem druhé třetiny! LINUS OMARK to udělal opravdu lišácky. Dlouho kroužil okolo branky s pukem na hokejce, už byl vytlačen ze střeleckého úhlu, ale ještě zpoza branky nahodil puk do gólmana, od kterého se hrací předmět odrazil za brankovou čáru.

Hlavní rozhodčí ještě zkoumal celou situaci s kolegy u videa. Po krátké poradě byla nebyla branka uznána.

35:48
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Anton Volčenkov – 2 min., držení).

31:48
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Georgij Mišarin – 2 min., podrážení).

24:28
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Kadějkin – 2 min., držení).

19:08
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., držení hole).
    10:45 Alexandr BURMISTROV - 0:1

10:45
    Ufa se musela v úvodních minutách spíše bránit, ale nyní se dostává do vedení. ALEXANDR BURMISTROV se výtečně obtočil kolem obránce, poté si najel mezi kruhy a střelou zápěstím propálil Tichomirova.

3:30
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Linus Omark – 2 min., vysoká hůl).

Vít Schück

Branky a nahrávky: 53. Orlov (Šenfeld) – 11. Burmistrov (Arzamascev, Manninen), rozh. náj. Kugryšev