Litoměřice – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 2:4 (kon.)
Kadaň – Jihlava 2:1 (kon.) | Prostějov – Přerov 0:3 (kon.) | Sokolov – Chomutov 4:2 (kon.)
Havířov – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 5:2 (kon.)
SK Trhači Kadaň
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 21.10.2019, 18:00 • ZS Kadaň • Chance liga • 16. kolo

Neuvěřitelné se stalo skutečností! Trhači poprvé v sezóně zvítězili! A zrovna proti Jihlavě! První třetina napovídala tomu, že utkání by mělo patřit jihlavskému celku. Avšak druhá třetina všechny zaskočila a nejvíce právě hráče Dukly. Ve 29. minutě se totiž prosadil překvapivou střelou Daniel Poizl, o necelou minutu Trhači skórovali podruhé. Druhým střelcem dnešního utkání byl Roman Chlouba, který bekhendovým pokusem zaskočil Jana Brože. Do třetí třetiny nás uvedl rychlý gól Josefa Skořepy, který snižoval na 2:1. Poté byl na řadě nekončící tlak hostujících. Domácí však podržel skvělým výkonem v brance Jakub Neužil, který byl z jedním hlavních důvodů dnešní výhry Kadaně. Ode mne je to dnes vše, napočtenou. (20:19:02)

59:54
    Domácí sklízejí obrovský potlesk! Podařilo se jim kotouč dostat z obranného pásma! Jihlava už nic nevymyslí.

59:34
    Domácí vyhráli vhazování v obranném pásmu a jeden z obránců se pokusil trefit prázdnou branku přes celé kluziště. Avšak minul a je z toho další zakázané uvolnění.

59:26
    Další zakázané uvolnění pro domácí.

59:08
    Jihlava vyhrála vhazování a bombarduje domácího brankáře střelami. Již jim nezbývá moc času!

59:03
    Oddechový čas pro domácí.

59:03
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění. Zbývá méně než minuta!

58:48
    Hosté hrají bez brankáře!

58:16
    Chlouba teď sklidil potlesk za skvělý blok, který kotouč dostal z obranného pásma! Trhači mohou vystřídat.

57:40
    Jihlava se znovu dostává do útočného prostoru. Toto vypadá nebezpečně.

57:25
    Ofsajd zmařil útočnou akci Trhačů.

57:10
    Domácím se znovu podařilo vyhodit tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění!

56:50
    Zakázané uvolnění domácích.

56:02
    Domácímu Čechovi se podařilo zblokovat střelu svým tělem. Tím pádem měl prostor kotouč vyvézt do bezpečí a poté nahodit na půli svého soupeře. Jsou to cenné sekundy pro Kadaň!

55:35
    Daniel Poizl se prokličkoval přes dva obránce, snažil se vystřelit bekhendem, avšak plány mu zmařil jihlavský obránce, který mu zablokoval střelu.

55:00
    Zakázané uvolnění Jihlavy. Vhazuje se před Brožem.

54:53
    Kadaň se ani nesnaží zakládat útoky. Prostě vyhazují a soustředí se na obranu.

Jaroslav Šnobl

Branky a nahrávky: 29. Poizl (Koblížek), 30. Chlouba (Michnáč, M. Jandus) – 41. Skořepa (T. Harkabus)

SK Trhači Kadaň: Neužil (Wolf) – Novák, Trefný (C), Poizl, L. Chalupa, M. Jandus, Eliáš, Mert – Zabloudil, Kůs (A), Wojnar – Čech, Čermák, Michnáč – Wágner, Chlouba (A), Koblížek – Zd. Zabloudil, Řepík, Homer.
    HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – Mareš, Staněk, Půža, J. Holý, D. Kolář, Vála, Piegl (A) – Čachotský (C), Skořepa, Matýs – Anděl, Poletín, Fronk – T. Harkabus, Juda, Lichanec – D. Čermák, Davídek.

Rozhodčí: Petružálek, Micka – Belko, Tvrdík