Toronto – Columbus 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Vegas 6:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.)
Dallas – Ottawa 2:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
6:2 (1:0, 4:0, 1:2)
Vegas Golden Knights
Úterý 22.10.2019, 01:08 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (03:35:36)

3. Matt Niskanen (PHI) 1+0

Po čtyřech porážkách v řadě se Philadelphii povedlo svou černou sérii utnout, a to zejména díky fantastické druhé třetině, ve které nasázela za záda brankáře Danska čtyři puky. Flyers porazili Golden Knights 6:2 a slaví třetí vítězství v sezoně. Asistencí se na výhře podílel také český útočník Jakub Voráček, který jinak bodově prozatím hodně strádá.

59:38
    Vegas se dostali do postavení mimo hru. Ještě tedy jedno vhazování.

59:12
    Flyers dvakrát za sebou dostávají puk do neutrální zóny.

58:40
    Marchessault střílel z pravého kruhu, Elliott vyrazil před sebe, kde se hosté marně snažili o dorážku.

58:08
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Chris Stewart.

57:00
    Zápas se pomalu blíží ke svému konci. Philadelphia brání své pásmo a nepouští soupeře k ničemu. Vegas za tohoto stavu už také nehrají úplně naplno.
    55:38 Michael RAFFL - 6:2

55:38
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Odpověď na gólový brejk Vegas z 54. minuty je úspěšný brejk MICHAELA RAFFLA, který na útočné modré výborně vypíchl puk bránícímu hráči, dostal se za obranu Vegas a v souboji s brankářem Danskem předvedl výtečnou kličku do bekhendu, čímž brankáře dokonale zaskočil. Zakončoval tak do prázdné branky. Asistence: Chris Stewart.

54:40
    A nakonec o pásmo přichází.

54:15
    Domácí kombinují v útočné třetině. Nedaří se jim ovšem vykombinovat střeleckou pozici.
    53:30 Reilly SMITH - 5:2

53:30
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    REILLY SMITH dostal přihrávku za obranu, vyrazil směrem k Elliottovi a poslal mu puk mezi betony. Brankář domácích dlouho čekal, a nakonec ani nestihl jít do rozkleku. Asistence: Nick Holden.

52:33
    Obránce Vegas při souboji se soupeřem zanechal puk na hranici pravého kruhu. Dostal se k němu Hayes, jehož prudké zakončení Dansk vytěsnil na zadní mantinel.

51:58
    Hrát se tedy bude ve čtyřech na obou stranách.

51:58
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Sean Couturier – 2 min., podrážení).

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 5. Konecny (Lindblom, Gostisbehere), 27. K. Hayes (Laughton, Voráček), 27. M. Raffl (Provorov, M. Vorobjov), 35. Niskanen (Couturier, Konecny), 36. Lindblom (M. Raffl, Sanheim), 56. M. Raffl (Stewart) – 44. Marchessault (Mark Stone, W. Karlsson), 54. R. Smith (Holden)

Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Provorov, Niskanen, Sanheim, Braun, Hägg, Gostisbehere – J. van Riemsdyk, Giroux, Voráček – Lindblom, Couturier, Konecny – Laughton, K. Hayes, Farabee – M. Raffl, Stewart, M. Vorobjov.
    Vegas Golden Knights: Dansk (M.-A. Fleury) – McNabb, Theodore, Merrill, Holden, Bischoff, Engelland – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Pirri, Eakin, Glass – Carrier, Nosek, Reaves.

Rozhodčí: Hanson, Pochmara – Smith, Nagy