Yeni Malatyaspor – Kayserispor 4:0 (kon.) | Gençlerbirliği – Denizlispor 0:2 (kon.) | Göztepe – Kasımpaşa 1:4 (kon.)
Besiktas – Galatasaray 1:0 (kon.)
Yeni Malatyaspor
4:0 (1:0)
Kayserispor
Neděle 27.10.2019, 12:00 • Yeni Malatya Stadium • Turecká Superliga • 9. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (13:56:43)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 15:18.

Je konec! Domácí Malatyaspor nakonec potvrdil roli velkého favorita a poráží Kayserispor vysoko 4:0! Malatyaspor totiž vlétl do utkání mnohem aktivněji a zatlačil soupeře před jeho branku. Úvodní branku vsítil v šestnácté minutě Mitchell Donald! Hosté se poté osmělili, ale nedokázali své možnosti využít. Na další branky jsme si museli počkat na závěr utkání. Deset minut před koncem proměnil penaltu Jahovič. V 88. minutě pak Bifouma krásnou volejí nedal brankáři šanci a v nastavení napsal gólovou tečku vlastní brankou Lung.

90+2
    90+1. Silviu LUNG - 4:0

90+1
    Tým Yeni Malatyaspor právě vstřelil branku!
    Nakonec přichází ještě čtvrtá branka! A byl to gól opravdu nevídaný! Stoper SILVIU LUNG vyslal malou domů, jenže brankář míč netrefil a balón skončil v brance!

90
    Po další krásné kombinaci se mohl prosadit také Gökhan Töre, ale svou střelu placírkou nasměroval vedle zadní tyčky!
    88. Thievy BIFOUMA - 3:0

88
    Domácí celek přidává ještě třetí branku a byl to skutečně krásný gól! Na nádherný centr z pravé strany si naběhl THIEVY BIFOUMA a pohotovou volejí uklidil míč do sítě!

87
    Střídání v týmu Kayserispor: ze hřiště odchází Umut Bulut, přichází Paul-Georges Ntep.

86
    Jahovič dostal přihrávku na hranici velkého vápna, bleskově se s ním otočil, ale následnou rozehrávkou nenašel spoluhráče.

85
    Střídání v týmu Yeni Malatyaspor: ze hřiště odchází Mitchell Donald, přichází Murat Yıldırım.

84
    Malatyaspor se usadil v blízkosti pokutového území a hledá si cestičku do dalšího zakončení. Domácí celek má dnešní duel pod kontrolou.

83
    Hra je přerušena! Yalcin zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za levačku. Uvidíme, zda bude pokračovat.

82
    Jahovič neustál další souboj v pokutovém území a domácí fotbalisté chtěli další penaltu! Sudí měl souboj přímo před očima a nechal pokračovat ve hře.
    80. Adis JAHOVIĆ - 2:0

80
    Domácí celek navyšuje své vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil ADIS JAHOVIČ, který vymetl horní roh!

79
    Žlutou kartu dostává Ben Rienstra (Kayserispor).

79
    Pokutový kop pro Malatyaspor!

Tomáš Kubečka

Branky: 16. Donald (Acquah), 80. Jahović (pen.), 88. Bifouma (Acquah), 90+1. Lung (vla.)

Karty:   11. Fofana (YMA) – 42. Henrique (KAY), 79. B. Rienstra (KAY)

Yeni Malatyaspor: Farnolle – Chebake, Akbaş, Hadebe, Aytaç – Acquah, Yalcin – Guilherme (76. Töre), Donald (85. M. Yıldırım), Fofana (67. Bifouma) – Jahović.
    Náhradníci: Ceylan – Çağıran, M. Yıldırım, Özdemir, Bifouma, Tozlu, Kas, Töre, A. Mina, Ildiz.

Kayserispor: Lung – Miguel Lopes, B. Rienstra, Poulain, Subaşı – Basaçikoglu, H. H. Acar, Çinaz, B. Mensah, Henrique – Bulut (87. Ntep).
    Náhradníci: Arikan, Çipe – Alkurt, Atila Turan, Ntep, Korkmaz, Aktas, Kula, Abdennour, Gülen.

Rozhodčí: Kucuk – Kan, Ozaral