Bologna – Sampdoria 2:1 (kon.) | Atalanta BC – Udinese 7:1 (kon.) | Spal – Neapol 1:1 (kon.)
Turín – Cagliari 1:1 (kon.) | AS Řím – AC Milán 2:1 (kon.) | Fiorentina – Lazio 1:2 (kon.)
Turín FC
1:1 (0:1)
Cagliari Calcio
Neděle 27.10.2019, 15:00 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • Italská Serie A • 9. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:57:23)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 15:11.

Je konec! Turín nakonec s Cagliari pouze remizoval 1:1. Hosté totiž byli v první půli lepším týmem a zaslouženě vedou! První šanci sice Nández neproměnil kvůli špatně seřízeným mířidlům, ale ve 42. minutě si už míč našel a otevřel skóre. Po změně stran poslal domácí kouč do hry Zazu, který od úvodu dělal obraně soupeře velké problémy. Nakonec se dokázal prosadit dvacet minut před koncem a vyrovnal! V závěru si hosté vypracovali menší tlak, ale nevytěžili z něj šance.

90+3

90+2
    Tomás Rincón trefil v hlavičkovém souboji soupeře loktem a dostává žlutou kartu.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Artur Ionita v devadesáté minutě odcentroval z levé strany do pokutového území, jenže míč se mu svezl po nártu a skončil v zámezí.

89
    Andrea Belotti hlavou jen prodloužil míč na polovinu Cagliari, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Hostující zadáci tak s přehledem uklidnili hru.

88
    Cagliari po rohovém kopu uzamklo svého soupeře před jeho brankou. Nikdo v zeleném dresu se však nemůže dostat do zakončení.

87
    Paolo Faragò dostal přihrávku na pravou stranu a pohotově odcentroval. Jeho další pobídku srazila obrana domácího mužstva na roh.

86
    Za dalším centrem před branku Turína se hnal Piscane, jenže tomu nevyšel krok. Obránce v červeném navíc raději prodloužil míč na roh.

85
    Cagliari v posledních minutách dokázalo zmírnit tlak domácího celku a drží se s míčem na polovině soupeře. Domácí se musí bránit.

83
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Luca Ceppitelli, přichází Ragnar Klavan.

82
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Marko Rog.

81
    Hra je přerušena! Simone Zaza se hlavou srazil s jedním ze soupeřů a oba hráči nyní potřebují ošetření. Na hřišti se hodně přitvrdilo.

80
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Diego Laxalt.

79
    Domácí Aina zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za záda. Uvidíme, zda bude schopen dnešní duel dohrát.

78
    Cristian Ansaldi se po levém křídle tlačil do pokutového území, jenže jeho kličku přečetl Radja Nainggolan, jež jej připravil o míč.