Bournemouth – Manchester Utd. 1:0 (kon.) | Arsenal – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Aston Villa – Liverpool 1:2 (kon.)
Brighton – Norwich 2:0 (kon.) | Manchester City – Southampton 2:1 (kon.) | Sheffield Utd. – Burnley 3:0 (kon.)
West Ham – Newcastle 2:3 (kon.) | Watford – Chelsea 1:2 (kon.)
Manchester City
2:1 (0:1)
Southampton FC
Sobota 02.11.2019, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 11. kolo

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a příjemný zbytek dne. (18:01:09)

Držení míče: 75 % : 25 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 9:0. Rohy: 17:0. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:10.

Manchester City si tak proti jasnému outsiderovi připisuje povinné vítězství, ale nevídaně se k tomu nadřel. Southampton dokonce do 70. minuty držel jednobrankové vedení díky skvělému bránění, ale pak už se konečně prosadil Sergio Agüero. O šestnáct minut později přidat druhou branku Kyle Walker, který tak zajistil pro svůj tým tři body, naopak bodové naděje hostů totálně pohřbil.

90+6

90+5
    Žlutou kartu dostává Ederson (Manchester City).

90+5
    Raheem Sterling byl faulován, domácí tedy rozehrají a zápas poté pravděpodobně skončí.

90+4
    Manchester skvěle brání půlící čáru, nyní tam dokonce vybojoval míč a tlačí se do útoku.

90+3
    Citizens v útoku získali dobrou minutku, Southampton se poté co nejrychleji přesouvá na útočnou polovinu.

90+2
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Nicolás Otamendi.

90+1
    Gabriel Jesus byl úplně sám před brankou, ale Alex McCarthy famózním zákrokem ještě udržel plamínek naděje.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Z přímého kopu od půlící čáry samozřejmě přichází nákop až do vápna, ale domácí obrana úplně v klidu míč odvrátila do bezpečí.

89
    Žlutou kartu dostává Ilkay Gündoğan (Manchester City).

88
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Jan Bednarek, přichází Che Adams.
    86. Kyle WALKER - 2:1

86
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Domácím hrdinou nakonec bude KYLE WALKER, který kromě krásné přihrávky přidává i vítěznou branku! Ten se prosadil po sraženém centru, míč jen tak tak dokázal v pádu umístit mezi tři tyče!

85
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Philip Foden.

84
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Danny Ings, přichází Moussa Djenepo.

84
    Po rohovém kopu se dostal k další střele Ilkay Gündoğan, jeho střela je ale také sražená na roh.