AS Řím – Neapol 2:1 (kon.) | Bologna – Inter 1:2 (kon.) | Turín – Juventus 0:1 (kon.)
AS Řím
2:1 (1:0)
SSC Neapol
Sobota 02.11.2019, 15:00 • Stadio Olimpico (Řím) • Italská Serie A • 11. kolo

Skončilo nám utkání mezi AS Řím a Neapolí. Hosté poprvé od konce září v soutěžním duelu padli. O vítězství AS rozhodly trefy Zaniola a Veretouta. Druhý jmenovaný proměnil pokutový kop. V 72. minutě snižoval ztrátu Neapole Milik, ovšem hosté už vyrovnat nedokázali. Římané si tak upevnili pozici mezi nejlepšími čtyřmi celky Serie A a odskočili svému dnešnímu soupeři na rozdíl čtyř bodů.

Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost a na počtenou! (17:00:50)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 23:13.

90+7

90+6
    Červenou kartu dostává Yıldırım Mert Çetin (AS Řím). Domácím se závěr značně komplikuje. Poslední sekundy bude Řím dohrávat v deseti.

90+4
    Hosté se dostali k míči a už obléhají pokutové území domácího týmu. K centru se ale zatím neodhodlali.

90+3
    Žlutou kartu dostává Yıldırım Mert Çetin (AS Řím).

90+3
    Ünder inkasoval za nesportovní chování žlutou kartu.

90+2
    Řím se znovu dokázal ubránit a posouvá míč do bezpečných pozic.

90+1
    Zieliński nebezpečně vypálil zpoza vápna těsně vedle vzdálenější tyče. López si mohl oddechnout.

90
    Nad rámec základní hrací doby se bude nastavovat 6 minut.

89
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Javier Pastore, přichází Davide Santon.

88
    Ünder si nadhárně obehrál beka, připravil míč Pastoremu a žádal si zpětnou přihrávku. Pastore ale vypálil sám a trefil pouze bránícího hráče.

88
    Žlutou kartu dostává Arkadiusz Milik (SSC Neapol).

87
    Lozano si nedokázal obehrát soupeře a navíc o míč přišel. Římané se dostanou zadarmo k autu na své polovině hřiště.

86
    Žlutou kartu dostává Leonardo Spinazzola (AS Řím).

85
    Pastore však využil nepřesnosti hostů a okamžitě se po zisku míče vydal ke sprintu. Posléze hledal ve vápně Džeka, ale míč byl sražen do zámezí.

84
    Hosté se ihned po vystřídání ženou vpřed. Do konce základních devadesáti minut nám zbývá něco málo přes pět minut.

83
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Amin Younes.

83
    Domácí sice vsítili gól, ale Edin Džeko byl v momentu přihrávky v jednoznačném ofsajdu.